Şimdi Ara

Satılık Hearthstone Hesabı, Wild Full Hesaptan Bile Daha Değerli-Altın Koleksiyon-27k Win-2014 Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Hearthstone Hesabı, Wild Full Hesaptan Bile Daha Değerli-Altın Koleksiyon-27k Win-2014 Hesap
    ---- SATILDI ----
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncellendi.

• Güncellendi.

• Güncellendi.

• Güncellendi.

• Güncellendi.

• Güncellendi.

• fiyat çok uygun neden hala satılmıyor acaba
  • TheB0SS kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım Milletin durumlar baya kötü herhalde. Gelen teklifler bu fiyatında altında. En yüksek teklif verene de yaklaşmaya başladım yavaş yavaş bu gidişle oraya gidecek gibi görünüyor. Belki teklif sahiplerinden biri teklifini yükseltir diye bekliyorum ama bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdorukk

Bende anlamadım Milletin durumlar baya kötü herhalde. Gelen teklifler bu fiyatında altında. En yüksek teklif verene de yaklaşmaya başladım yavaş yavaş bu gidişle oraya gidecek gibi görünüyor. Belki teklif sahiplerinden biri teklifini yükseltir diye bekliyorum ama bakalım.
    hesap cok dolu yabancı sitelerde satmaya calıs paypal çöz tamamdır, yazık yani bu paralara tavsiyem deli olma 3.5k ~ 4 k eder bence
  • TheB0SS kullanıcısına yanıt
    Haklısın fiyatlara bir göz attıydım bende. Değeri bunun gibi hesaplar o fiyat aralıklarına yakın satılıyor. Uğraşmak istemedim aslında şimdiye kadar ama bu fiyatlara indikten sonra dediğin gibi uğraşmak mantıklı gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdorukk -- 24 Ekim 2020; 11:24:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.