Şimdi Ara

Satılık HD 7770 Tertemiz ! 175 TL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık HD 7770 Tertemiz ! 175 TL !!
    Tertemiz Sapphire HD7770 Ghz edition kutusunda ! Fatura kayıp zaten garanti bitti.Sadece oyun amaçlı 1 yıl kullanılmıştır birkaç aydır kutusunda durmakta.Pazarlık az da olsa vardır.
    Istanbul pendik elden teslim/Önce havale sonra kargo.

Referans vardır.

Fotoğraflar/Video ciddi alıcıya gönderilir.

Kargo Alıcıya aittir.

Takas teklifleri değerlendirilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 175 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• takip
  • Tek key satışı referansıyla sanmıyorum kimsenin önce havale sonra kargoya varacağını.
  • Arkadaş güvensizdir burdan alacak kişiye söyleyim önce SATILDI dedi daha sonra satılmadı dedi sonra telefon numarası isteyincede SATILDI dedi yönetici arkadaşlar bir ilgilensin tek referansıda arkadaşıyla yapılmıştır anlaşmalı referanstır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoonKnight kullanıcısına yanıt
    Hocam size geri dönüş yaptığımda ilk alıcı ile anlaşamadım.Siz benden numara isterken ise başkası ile anlaştım ve bugün saat 5 civarı ürünü elden sattım lütfen bilmeden konuşmayınız ve ayrıca ben size önce satıldı demedim alıcı var olmazsa geri dönüş yapıcam dedim.Ayrıca ilk referansım gerçek referanstır arkadaşa sorabilirsiniz hatta key sorunlu çıkınca yenisini temin ettirdim arkadaş için

Ekleme:Sattığım arkadaşın ismi forumdan Müddeiumumi sorabilirsiniz isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noMAD-28 -- 2 Mart 2018; 18:34:15 >
  • Tarafımdan alınmıştır, teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.