N

Onbaşı
07 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 200 (Bu ay: 50)
Gönderileri

OBP 78

TYT 65

YDT 76.25

Marmara Mütercim Tercümanlık istiyorum. 5000 ile almış, geçen seneye göre sıralamam 5400 sizce gelir mi ?

Merhaba arkadaşlar,win 10 version 1803 güncellemesini dün yaptım ve windows.old dosyalarım tam olarak duruyor.Yeni gelen güncelleme kulaklığımın programını bozdu ve ne yaparsam yapayım düzeltemedim.Eski windows sürümüne dönmek için ayarlar>kurtarma>windows 10 un eski sürümüne geri dönün dediğimde ise "ek disk alanı gerekiyor.hiçbir değişiklik yapılmadı."diyor.1 tb'lik harddiskimde 167 gb boş alan var.Sorunu çözmek için ne yapabilirim ?
Merhaba arkadaşlar,yurtiçi kargo sitesine giremiyorum.Hem pc den hemde telefondan mobil veri ve wifi ile denedim,Vpn ile de denedim açılmıyor.Şöyle bir hata alıyorum:

Hata
Beklenmeyen bir hata oluştu.

Microsoft SharePoint Foundation ile ilgili sorunları giderin.

Sadece bendemi böyle siz girebiliyormusunuz ?

Bu arada Yurtiçi kargo 23 Nisan'da çalışıyormu bilen var mı ?
Merhabalar,Parrot Jumping Sumo'mu satıyorum.Kardeşim için hediye olarak aldım ancak fazla oynamadı,toplam 2-3 saat kullanılmıştır.Yanında verilen stickerler,yedek parçalar kullanılmamıştır ayrıca kutusu da bulunmaktadır.Garantisi bitti.İstanbul pendik elden teslim yada önce havale sonra kargo şeklinde satıyorum.300 lira ve üzeri hediye çekleri de kabulümdür(hepsiburada,dr vb mağazalardan).Referanslarım mevcuttur.Pazarlık az da olsa vardır.Fotoğraflar WP üzerinden iletilir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 59
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 2.623 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.