Şimdi Ara

Satılık GTX 770 Asus Fear_B uzak dursun herkes...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık GTX 770 Asus Fear_B uzak dursun herkes...
    Ürünü Fear_B arkadaşa sattım, anakartı uyumsuz olduğu için geri aldım, aptallık bende ya kargo kutusunu açmadan parasını geri yolladım arkadaşın kötü niyet aramadan.

Kargo kutusunu atığımda durum buydu,

arkadaş tüm yerlerden engellemiş beni :) para isteyeceğimi sanıyor.
    Götüne don al arkadaşım versace den 400 tl lik o parayla...

Satılık GTX 770 Asus  Fear_B uzak dursun herkes...

Bu arkadaştan uzak durun.

400 tl de haram zıkkım olsun...
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 300-400 arası olabilir gibi fiyatı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmen121

300-400 arası olabilir gibi fiyatı :)

En son 400 TL den satıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

quote:

Orijinalden alıntı: xmen121

300-400 arası olabilir gibi fiyatı :)

En son 400 TL den satıldı

Güzel :)
  • fiyat güzel ölücü kardeşler coğu yeni karta taş cıkartiyo birde asus yani
  • Arkadaşlar sahibinden gibi 2. El sitelerinde 500 den aşaya yok.

450 yazdım, 3 kişi 400 tl den mesaj attı,

Al satçılara satmak istemiyorum, kullanacak adam alsın işini görsün isterim, temiz kart çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kru kullanıcısına yanıt
    Temiz ve bence hala güçlü kartta şu yeni nesil bitirdi piyasayı. 500 liraya garantili Gtx 960 satılıyor. Haliyle Gtx 960 dururken kimse Gtx 770 almıyor. Gtx 960 neden o kadar ucuz dersek de Gtx 1050 ti, Rx 470 gibi f/p oranı yüksek kartlar çıktı.

Yani aslında 770 güçsüz bir kart değil. Tek eksiği yeni kartlardan fazla güç çekmesi ve buna bağlı olarak sıcaklık ve psu gibi etkenler. Yoksa Gtx 770 bence hala çok güzel bir kart.

Ve tavsiyem o Sahibinden gibi sitelere pek bakma. Orada bulduğunu öpme peşinde insanlar. Zaten pek satabildikleri de yok.

Ama ne olursa olsun bu kartı alacak arkadaş 1080'de yolda kalmayacaktır. Hala güçlü ve kaslı bir kart.
  • Forumdan Fear_B arkadaşıma 15-16sına kadar rezerv edilmiştir
  • kötü niyetli insanlar gerçekten mide bulandırıcı geçmiş olsun hocam hiç merak etmeyin o para illaki çıkacak bi yerlerden
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    500 liraya garantili Gtx 960 satılıyor. Böyle biri varsa hemen bana yönlendirin:D 600 lira dan çok aşağı inmiyor çoğu satıcı(garantisi bitik bile olsa)
  • Siz allaha havale edin hocam. O haysiyetsizin bir tarafından fitil fitil çıkacaktır.
  • karacazade K kullanıcısına yanıt
    Hocam amacınız nedir? Geçen yılın mesajını alıntılıyıp bir beklentiye girmek.
    Ayrıca 600 liraya 2. el 960 alan net enayidir. Gider sıfır 1050 ti alır insan accık daha ekleyip.
    Piyasa çakallara kaldı beter olsun bunu dört gözle bekleyenler. Hiç girmiyorum bile.
    Biz burada 1050 ti gibi kartları 550 lira altına alıp satarken, 960 gibi kartları 400 450 arası alıp satarken bu çakallar ağlıyordu ve millet onlara destek oldu. Hadi şimdi çakala kaptırdığın piyasada kendine yer bul. Al satçıların artık forum. Sahibinden diye bir şey kalmadı.
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Kusira bakmayin. Konunun ilk mesajinin tarihi yeniydi. O nedenle digerlerinin tarihine hic bakmamistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.