Şimdi Ara

Satılık Google Pixel 4 6/64gb. Kayıtlı/değişensiz. 4500tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Google Pixel 4 6/64gb. Kayıtlı/değişensiz. 4500tl

Google pixel 4 siyah renk 64gb hafıza.

Genel bilmeniz gerekenler :

- Yurtdışı, imei'si kayıtlı cihaz.(Sıfırlamada imei silinir. Xiaomi/oneplus gibi twrp den direk sıfırlanmaz. TWRP efs dosyaları bilgisayara yedeklenip, yedeklediğiniz dosyaları geri yüklediğinizde imei gelir. Yedek almadan sıfırlarsanız direk imei silinir.)(nette videoları var nasıl yapılacagı)

-Android 12'den 13'e güncelledim imei silinmedi başka güncellemeyle silinirmi bilmiyorum 1yıla yakındır bende cihaz silinmedi imei'si.

Cihaz özellikleri :

-Hiçbir tamir/açılma olmamıştır. Çalışmayan, arızalı birşeyi vs. yoktur. Yüz tanıması çok iyidir.

-Snapdragon 855 vardır. Arka kamerası çok iyidir. s21'i bazı yerlerde geçiyor. (mevcut s21 kullanıyorum)

-Küçük cihaz arayanlara fiyat/performanstır.

-Sadece cihaz ve spigen kılıfı vardır. Kutu/şarj aleti yoktur.

-Çatlak/göze çarpan darbe/soyulma vs. yoktur. Sadece ekranında güneşte yansıttığınızda koruyucu olmadan görebileceğiniz çok ince kılcal çizik vardır. şuan jelatin var jelatinde gözükmüyor çizik.

fiyat uygun tutulmuştur. pazarlık semboliktir. Kargo ücretileri alıcı ödemelidir. Ankara içi bulunduğum bölgeden eldende satabilirim.

fiyat : 4500tl

Resimler aşağıdaki ilanda vardır.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-satilik-kayitli-google-pixel4-tamirsiz-degisensiz-1063998966/detay

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 4500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.