Şimdi Ara

SATILDI ||| GIGABYTE GA-P55-US3L 1156 PIN ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Gigabyte Şehir #Tunceli İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILDI ||| GIGABYTE GA-P55-US3L 1156 PIN ANAKART
    GIGABYTE GA-P55-US3L 1156 Pin Anakart + I3 550 işlemci + Stock Fan + 4 GB DDR3 1333 RAM şeklinde satılıktır. Seti bozmayı düşünmüyorum.

Genel temizliği yapılmış, macunu değiştirilmiştir. Anakartı bilen bilir. 100 lira civarlarına Xeon x3440, 200 lira civarlarına Xeon x3470 işlemci alınarak güncel orta düzey bütün anakartları sorunsuz besleyebilirsiniz.

Kutu ve faturaları mevcut değildir. Arka ayna mevcuttu fakat sabah resim çekmek için çıkardığımda bulamadım, tekrar bakacağım fakat bulamayabilirim. Bunun dışında sağlam paketlenip gönderileceğine dair içiniz rahat olsun.

Normalde x3470 le beraber kullanmak için almıştım fakat kısmet olmadı. AM4 APU sisteme geçmeye karar verdim.

Takas için AM4 söketli Anakart, APU öncelikli olarak AM4 İşlemci, Yüksek MHz DDR4 Ram önerebilirsiniz.

Kargo alıcı ödemelidir.
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-p55-us3l_23#kf

SATILDI ||| GIGABYTE GA-P55-US3L 1156 PIN ANAKART

Fiyat : xxx TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Tunceli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• işlemci+ram+anakart kaç para olur hepsi.
  • Almak istiyorum ürününüzü iletişime nasıl geçebiliriz yeni kayıt oldum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba satılık mı hala
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.