Şimdi Ara

Satılık gamepadsiz Xbox360 250 GB Slim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık eskisi kadar ilgimin olmadığı ve az biraz paraya ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim.

Herhangi bi darbesi yok , FW vs yok orjinaldir. Gamepadi yoktur başlıktada belirtildiği gibi.

Gittigidiyor vs üzerinden satış gerçekleştirebiliriz , eğer merak ediyorsanız referans anlamında gg profilimi atabilirim çok fazla alışveriş gerçekleştirdim.

Oyun olarak yanında Assassins Creed 2 , Call of Duty Modern Warfare 2 ve Guitar hero 6 : Warriors of Rock var.

GH Controllerda mevcut ama ayrı satmayı planlıyorum biraz

fiyat olarak Sadece xbox 355 TL.Pazarlık yapmaya pek istemiyorum açıkçası. Satışı Paypal ya da gittigidiyor gibi bir site üzerinden gerçekleştirmek tercihim. Kargo alıcıya aittir.

edit: Bazı sebeplerden ötürü gh controllerı çıkarttım sadece xbox ve 3 oyunu satıyorum fiyatı 355 lira , kargo alıcının. herhangi bir sorunu yoktur , ilk sahibiyim , 3 senedir elimde son 1 senedir neredeyse dokunmadım bile. genelde sorulan sorular buna yönelik olduğu için yazma ihtiyacı duyuyorum lütfen tekrar sorulmasın. onun dışında herhangi bir eksiği yok kutusuyla birlikte yollayacağım. eğer gittigidiyor gibi bir site üzerinden alışveriş yapacaksak, sitedeki alınan komisyonuda siz ödeyeceksiniz bunuda baştan belirtmek istiyorum. iyi günler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LLoncept -- 4 Ocak 2015; 0:10:02 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Gh 6 ve gh controller ayri satiyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat güncellenmiştir.

gh controller ı satıştan çıkarttım. sadece xbox360 ve 3 oyun birlikte satıyorum. 355 lira son fiyattır.

• günceldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

Artık eskisi kadar ilgimin olmadığı ve az biraz paraya ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim.

Herhangi bi darbesi yok , FW vs yok orjinaldir. Gamepadi yoktur başlıktada belirtildiği gibi.

Gittigidiyor vs üzerinden satış gerçekleştirebiliriz , eğer merak ediyorsanız referans anlamında gg profilimi atabilirim çok fazla alışveriş gerçekleştirdim.

Oyun olarak yanında Assassins Creed 2 , Call of Duty Modern Warfare 2 ve Guitar hero 6 : Warriors of Rock var.

GH Controllerda mevcut ama ayrı satmayı planlıyorum biraz

fiyat olarak Sadece xbox 355 TL.Pazarlık yapmaya pek istemiyorum açıkçası. Satışı Paypal ya da gittigidiyor gibi bir site üzerinden gerçekleştirmek tercihim. Kargo alıcıya aittir.

edit: Bazı sebeplerden ötürü gh controllerı çıkarttım sadece xbox ve 3 oyunu satıyorum fiyatı 355 lira , kargo alıcının. herhangi bir sorunu yoktur , ilk sahibiyim , 3 senedir elimde son 1 senedir neredeyse dokunmadım bile. genelde sorulan sorular buna yönelik olduğu için yazma ihtiyacı duyuyorum lütfen tekrar sorulmasın. onun dışında herhangi bir eksiği yok kutusuyla birlikte yollayacağım. eğer gittigidiyor gibi bir site üzerinden alışveriş yapacaksak, sitedeki alınan komisyonuda siz ödeyeceksiniz bunuda baştan belirtmek istiyorum. iyi günler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

get ialn acarsan alcam

• PM

• Tarafımdan alınmıştır,sanalpazar üzerinden.Kargo bekleniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.