Şimdi Ara

Satılık Galaxy S3 Yurtdışı Motorola Cihazıma Kayıtlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satılık Galaxy S3 Yurtdışı Kayıtlı Cihaz Motorola V600 kullanmadığım telefonuma kayıt ettirdim.Motorola v600 telefonumuda yanında göndereceğim, Galaxy S3 cihazım hiç tamir görmedi bataryanın olduğu kısmı açılmadı bile resimleri yakın bir zamanda ekleyeceğim resimlerdede net olarak görebileceksiniz üzerinde çizik dahil yoktur telefon yere düşmedi sadece beyaz orjinal kapağı sarardı buda Galaxy S3'lerdeki büyük problem onun yerine bende Samsung'un kendi mağazasından aldığım Flip Cover kapağı kullanıyorum Flip cover'ı Samsung'dan 60 TL'ye almıştım o kapağıda yanında gönderiyorum fişi mevcuttur, telefonumun şarj aletini çok dikkatli kullandım herhangi sıkıntı yoktur, kulaklığını maksimum 6-7 sefer kullandım, ürün şuan sanalpazar'da aktif durumda resimlerini ekleyeceğim son fiyat 700.00 TL olarak düşünüyorumhttp://www.sanalpazar.com/10239562-Satilik-Galaxy-S3-Yurtdisi-Motorola-Cihazima-Kayitli__isp10239562 sitede %5 komisyon aldıklarından ötürü 735.00 TL olarak güncelledim fiyatı, bunun haricinde herhangi bir soru sormak isterseniz cep telefonum 0541 676 05 12.Saygılarımla..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JB7 -- 23 Ağustos 2013; 14:29:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.