Şimdi Ara

Satılık full kutu Sony Ericsson Xperia Arc Garantili Faturalı (fiyat düştü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba arkadaşlar gül gibi baktığım xperia arc ımı satmaya karar verdim. Ürün full kutuludur (hdmi kablo, kulaklık, usb kablo, şarj aleti, garanti belgesi, fatura, kullanım klavuzları vs) Ürünü gingerbread işletim sistemi ile kullanıyorum, isteyen olursa ice cream sandwich işletim sistemi ile gönderebilirim fakat herkesin de söylediği gibi telefon en hızlı gingerbreadde çalışmaktadır ve ics nin hiçbir eksikliği hissedilmiyor aksine oyunları takılmadan rahatlıkla oynuyorsunuz. Ürünün üst kısmında kronik çatlama vardır. Kesinlikle göze batmıyor resimlerde de görebilirsiniz. Alt kısımda hafif soyulma vardır bu da resimlerde görünüyor. Ürün netcell garantili faturalı üründür, yurtdışı değildir dolayısıyla kapanma, pasaport gibi hiçbir derdiniz yoktur, yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün için istediğim fiyat 499 TL 'dir. İyi forumlar dilerim.

Ürünle birlikte resimde görünen deri kaplama sert arka kapak kılıfı ve beyaz renk arka kapak hediye olarak gönderilecektir. (toplam 50 tl değerinde)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbloodedman -- 30 Nisan 2013; 18:35:28 >

• garanti süresi hakkında bilgi verir misiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: silwer00

garanti süresi hakkında bilgi verir misiniz..

Garanti süresinin bitmesine 2 ay vardır. Fotoğraftaki faturadan bakabilirsiniz.
  • garantisi 1.2 yıl daha devam eden sıfır titizliğinde kullanılmış xperia ray telefonumla takas düşünür müsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

garantisi 1.2 yıl daha devam eden sıfır titizliğinde kullanılmış xperia ray telefonumla takas düşünür müsünüz?

Yeni telefon aldım, nakite ihtiyacım var teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.