Şimdi Ara

Satılık Fiat Bravo, Otomatik, Dizel, 2011, 62000 km, Sunroof'lu, Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Otomobil #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-60.000-km-dizel-otomatik-siyah-sunroof-f1-vites-325889218/detay

ARACIM 2011 MODEL - DİZEL - OTOMATİK -62.000 KM'DE - SERVİS BAKIMLI - SİYAH RENKLİ, OTOMATİK - DİREKSİYONDAN F1 VİTESLİ -SUNROOF'LU - HIZ SABİTLEYİCİ ÖZELLİKLİ - YOKUŞDA GERİYE KAYDIRMAYAN HILLHOLDER'LU - CEP TELEFONU İÇİN BLUETOOTH'lu -ARKA PARK SENSÖRLÜ - VİRAJ İÇİ AYDINLATMALI SİS FARLI - CITY DİREKSİYONU İLE SERÇE PARMAĞINIZLA BİLE ÇEVİREBİLECEĞİNİZ YUMUŞAK DİREKSİYONU - OTOMATİK ÇİFT BÖLGELİ KLİMALI - ÖN KOL DAYAMA ÖZELLİKLİ - METALİK RENK KAPI ÇITALARI BULUNAN - ALÜMİNYUM JANTLI - İÇİNDE SİGARA İÇİLMEMİŞ - TEMİZ AİLE ARABASIDIR.

OTOMATİK KATLANIR AYNALAR, KUMANDADAN KAPANAN CAMLAR

EN ÜST DONANIM OLAN SPORTS STYLE DIR, KIRMIZI DİKİŞLİ KADİFEMSİ KOLTUKLAR, KARBON ÖN KONSOL, DERİ DİKİŞLİ DİREKSİYON, 17 İNCH JANT, MARŞPİYEL, RÜZGARLIK VS.

GENELLİKLE HAFTASONLARI VE HAFTAİÇİ BİR GÜN KULLANILMIŞ, NEREDEYSE KİLOMETRESİNİN TAMAMINI OTOBANDA (SARIYER - ÇATALCA ARASI ve İSTANBUL-AYVALIK ARASI) YAPMIŞ, İSTANBUL TRAFİĞİ İLE YIPRATILMAMIŞ DİRİ BİR ARAÇTIR. 19 BİN KM'DE SERVİS BAKIMLI OLARAK ALDIM .ARABAYI YORMADAN, ÖZENLE KULLANDIM.MARŞ ÖNCESİ 10 SANİYE VE STOP ETME ÖNCESİ TURBO SAĞLIĞI AÇISINDAN 15 SANİYE BEKLENEREK STOP EDİLMİŞTİR. MOTORU SAĞIR DEĞİLDİR. SOLUKSUZ 210 KM'YE KADAR RAHATÇA ÇIKMAKTADIR.

ÇOK EKONOMİK BİR ARAÇTIR, ŞEHİRİÇİ 6 - 6.5 LİTRE ARASI YAKMAKTADIR ŞEHİR DIŞI 4.8- 5.2 LİTREYE İNMEKTEDİR.

OTOBANDA DİREKSİYONDAKİ HIZ SABİTLEYİCİ İLE, HIZI AYARLAYIP, GERİYE YASLANARAK YOLUN KEYFİNİ ÇIKARABİLECEĞİNİZ, AÇILIR TAVANI İLE RÜZGARIN TADINI ÇIKARABİLECEĞİNİZ , ÇİFT BÖLGELİ KLİMA İLE YOLCU-SÜRÜCÜ AYRI SICAKLIKLARI AYARLAYABİLECEĞİNİZ TERTEMİZ BİR ARAÇTIR.
    ARACIN BAKIMLARI 40.000 ' E KADAR YETKİLİ FİAT SERVİSİ - ŞİŞLİ DEHA OTOMOTİV'DE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. 60.000 BAKIMI ÖZEL FİAT SERVİSTE YAPILMIŞTIR. 4 LASTİK YENİDİR, 4 BALATA, YAĞ, YAKIT FİLTRELERİ, DEVİRDAİM POMPASI, TRİGER SETİ VE ALTERNATÖR KAYIŞI YENİ DEĞİŞMİŞTİR, HER 10 BİNDE BİR YAĞI, YAĞ FİLTRESİ VE HAVA FİLTRESİ CASTROL EDGE İLE DEĞİŞMİŞTİR. SÜREKLİ MAP SENSÖRÜ VE DEBİMETRE TEMİZLENMİŞTİR. ARAÇ ATAKTIR, KOLTUĞA YAPIŞTIRIR. 120 BEYGİR, 300 NM TORK VARDIR.

ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR, ISITMALI AYNALAR
    TEK TUŞLA KAPANIP- AÇILAN ELEKTRİKLİ 4 CAM
    DİREKSİYONDAN RADYO-CD KONTROL
    YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ
    CİTY DİREKSİYON

PLAKAYI TAMAMEN AÇIK BIRAKTIM, SİZ SORMADAN BEN SÖYLEYEYİM . SAĞ ÖN KAPI TAMAMEN EŞİMİN OTOPARKTA KOLONA SÜRTMESİNDEN ÖTÜRÜ KASKODAN ŞİŞLİ DEHA OTOMOTİV'DE ORJİNAL BOYASI İLE BOYANMIŞTIR. DİLEYENE RESİMLERİNİ GÖSTEREBİLİRİM.

CÜZİ BİR PAZARLIK PAYI VARDIR, CİDDİ ALICILAR İLE ARAÇ BAŞINDA FİYAT GÖRÜŞÜLÜR.

0532 120 5570
     Satılık Fiat Bravo, Otomatik, Dizel, 2011, 62000 km, Sunroof'lu, Siyah Satılık Fiat Bravo, Otomatik, Dizel, 2011, 62000 km, Sunroof'lu, Siyah Satılık Fiat Bravo, Otomatik, Dizel, 2011, 62000 km, Sunroof'lu, Siyah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bravo güzel araçtyr tavsiye ederim kesinlikle karde?imde 1-4tjet manuel viteslisi var üstelik orta dynamic paket o bile harika bu dizel otomatik ve full sanyrym binilecek araba.

hayyrly saty?lar
  • guzel araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar

fiyatı güncelledim.

tşk.
  • Satılmıştır. Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.