Şimdi Ara

SATILIK EXTREM KASA SATILMIŞTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Özenle Topladığım kasamı gerektiği için satmak zorundayım..
    Özelliklerini aşağıda kısaca belirttim, SSD diskin Anakartın ve Ekran kartının kutusu bulunmakta,
    Sadece Anakartın faturası bulunmaktadır.
    Toplamda 3 ay kullanılmışlardır, Kasa ve power, ı hiç hesaba katmadan piyasada en ucuz 1867 liraya toplanabilecek bir sistemdir,
    ben 1650 lira gibi gayet uygun bir rakam istiyorum..

Dark Racer Çift Fanlı (14cm+12cm) Kasa

İ7 3770 İŞLEMCİ (3.Nesil)
    MSİ B75MA - P45 Sata 3 +USB3 Anakart
    Sandisk Ultra Plus 128 GB SSD
    Western Digital 2 TB WDC WD20EURX Harddisk
    2x4 GB DDR1333 Toplamda 8 GB Ram
    LG DWD RW
    SAPPHIRE HD7770 EDITION GDDR5 1GB 128BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
    FSP 400 W Power Supply

TAKAS KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM BİLE ISRAR ETMEYİN

İmzamda telefonum var, ordan ulaşırsanız daha sağlıklı olur, gayet açık net belirttim aklınıza takılan diğer sorular için Bkz : google

SATILIK EXTREM KASA SATILMIŞTIR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gündoğdu -- 3 Şubat 2014; 19:43:14 >

• kasa ve psuyu hesaba katmazsak 1600 liraya toplanır o da doların uçması sebebiyle 3 ay önce olsa 1400 lira. işlemci zaten sistemden pahalı.

ekran kartı, ram, ssd için takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

kasa ve psuyu hesaba katmazsak 1600 liraya toplanır o da doların uçması sebebiyle 3 ay önce olsa 1400 lira. işlemci zaten sistemden pahalı.

ekran kartı, ram, ssd için takip.

Şu hesabı tekrar yapsan, hep teknofiyat, ın en ucuzunu baz alarak yaptım listeyi 1600 nası çıkıyor ben çözemedim
    Ayrıca
    çok beklersin gibime geliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gündoğdu -- 31 Ocak 2014; 15:51:32 >
  • Faturasiz ürünleri sifir fiyatina yakin fiyata satmak sizce ne kadar dogru? Sonucta ürünler fabrika hatasindan dolayi ariza yapsa çöpe mi atacağiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Faturasiz ürünleri sifir fiyatina yakin fiyata satmak sizce ne kadar dogru? Sonucta ürünler fabrika hatasindan dolayi ariza yapsa çöpe mi atacağiz?

Bozulan İntel işlemci ben duymadım, ki duysam da bu ürünlerin hepsi seri numarası üzerinden garantilidir, çöpe atmazsın kafanı yorma :)

8 yıldır bu forumdayım ve neyin kaça satılacağını iyi bilirim. Totalda 2000 lirayı aşan bir sistem 1650 lira istedim, ki herkes farkında 150 lirası zaten pazarlık payıdır . 1500 lira satış fiyatıdır ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.