Şimdi Ara

SATILIK — Evga 850 G3 Gold Modular güç kaynağı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
18
Favori
16.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veysel arkadaş ile görüşüp Evga 750 P2 modelini aldım. Dün kargoya verdi hızlı bir şekilde bugün elime ulaştı. İlgisi ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Herşey için tekrar teşekkürler.

SATILIK — Evga 850 G3 Gold Modular güç kaynağıSATILIK — Evga 850 G3 Gold Modular güç kaynağı

• 1 Adet Evga 650w g3 siparis verdim bende.
  • Kendisinden Evga 750 G3 Gold Modular satın aldım ürün elime en yakın zamanda ulaştı. Sonuna kadar güvenebileceğiniz, dürüst bir satıcı. Teşekkürler
  • Veysel bu forumda gözüm kapalı alışveriş yapacağım 3 insandan birisidir. Bu onunla ikinci alışverişim. Referans aç dedim açmadı ben de buraya yazıyorum.

Kendisi A' dan Z'ye her konuda yardımcı oluyor. Adamı soru manyağı yapmama rağmen her soruma hiç bunalmadan cevap verdi. Her konuda bilgi sahibi oldum. Kaliteyi ucuza verdiği için de kendisi bir numara.

Her şey için teşekkür ederim Veysel, bir sonraki alışverişimizde görüşmek üzere
  • İyi satışlar 500 BQ almak istiyorum. Konuda telefon numarası bulamadım üye oldum fakat özel mesaj da gönderemiyorum. Bana ulaşabilirseniz sevinirim
  • Merhaba Hocam
    Evga 550 G3 Gold Modular almak istiyorum. PM'den ulaşabilirseniz çok sevinirim.

Hayırlı işler.
  • Pm ler cevaplandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • veysel kullanıcısına yanıt
    Pm'i gördüm ama cevap yazamıyorum, onun yerine burdan yazıyorum. 450 BT'yi almak istiyorum iletişime geçebilir misiniz?
  • Kzarka K kullanıcısına yanıt
    Güncel stokta şu an 550 g3 ve 850 g3 kaldı. 550 g3 için yukarıdaki arkadaş iban istedi. Yeni stoklar helince tekrar düzenleyeceğim ilanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki kolay gelsin
  • indirimler ne kadar sürecek acaba?
  • Kargo elime ulaştı. Çok teşekkür ederim Veysel Bey. Bundan sonra pc ihtiyaçlarımda ilk bakacağım yer sizin sayfanız olacak.

İyi ve bereketli satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telikopukGitar -- 13 Temmuz 2018; 16:27:16 >
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, hayırlı uğurlu olsun. Her zaman yardımcı olurum seve seve, hayırlı günleriniz olsun

• Kendisinden bir adet 750 G3 aldım, 2 gün içinde de elime geçti. Kargo itinayla paketlenmişti. İlgisi için ayrıca teşekkür ediyorum, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • 850W g3 psu yu almak istiyorum nasil olerleyebilecegimiz konusunda pm atarsaniz sevinirim.

• Noth kullanıcısına yanıt
    pm ile dönüş sağladım, görüşebiliriz
  • Cuma günü aldığım ürün aynı gün kargolandı ve bugün elime geçti.
    Söylendiği gibi jelatinini ben açtım, kargo paketi ise zarar görmemiş hiç ve zaten üzerinde kırılacak çıkartması oluyor.
    Verdiğiniz güvenilir ve güzel hizmetlerden dolayı teşekkür eder iyi günler dilerim.
  • Veysel hocam PSU konusunda bir numara arkadaşlar. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. :)

• stok varmıdır hocam elinizde 650 w için olanlarda
  • Fiyatlandırma bir garip. 750 G3 ile 850 G3 ve 650 GQ ile 650 G3 aynı para. Bu durumda 650 GQ ve 750 G3'ün satışı anlamsız oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.