Şimdi Ara

SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FİYAT 120 TL - ARKADAŞLAR KART SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR. EKLEDĞİM FOTOĞRAFLARDAKİ KART BİZZAT ÜRÜNÜN KENDİSİDİR. YENİ EKRAN KARTI ALACAОžIM İÇİN BÜTÇE İÇİN SATIYORUM. KARTIN HİÇBİR SORUNU YOKTUR. KART ALINDIОI GÜNDEN BERİ HİÇŞEKİLDE KURCALANMADI VİDALARI SÖKÜLMEDİ. %100 ORJİNAL ATİ HD5770. BU KART İLE BATTLEFİEL 3 - 4 ULTRA AYARLARDA BİTİRDİM. GTA 5 İ MEDİUM AYARLARDA OYNATIYOR PES FİFA NBA SERİSİNİ TÜM OYUNLARI EN YÜKSEK GRAFİK AYARLARINDA OYNATIYOR HİÇ Bİ KASMA OLMADAN. CRYSİS 1 -2-3 hepsini YÜKSEK GRAFİK AYARLARINDA OYNATIYOR. FAR CRY 4 Ü VERY HİGH - HİGH AYARLARDA KASMADAN OYNATIYOR. KARTIN FOTOОžRAFLARI MEVCUTTUR. FİYAT 120 TL İLGİLENMEK İSTEYENLER ÖZELDEN MESAJ ATABİLİR.

ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

NOT: İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM İMKANI VARDIR. YA DA PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME. ÖNCE ÜRÜN SONRA ÖDEME KESİNLİKLE YOKTUR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ SATILIK EKRAN KARTI Ati HD 5770 1 GB DDR5 128 BİT DIRECTX 11 DESTEKLİ

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ustad beni yanlış anlama bf3 ve 4 u hangi ayarlarda ve kaç fsp ile ultrada oynadiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Öncelikle yorumunuz için teşekürler. FPS ölçmedim hiçbir oyunda ama monitörüm 18.5'' inç . bu yüzden zaten maximum 1366*760 yapabiliyorum. oyunları 720p yani 1280*720 de oynuyorum. 720p ve ultrada kasma olmadan bitirdim. fps olarak düşünürsek ölçmeim ama 25 26 altı değildir bu ayarlarda.

• KART SATILDI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.