Şimdi Ara

SATILIK DualShock 4 V2 Orijinal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufevzi -- 30 Haziran 2020; 19:47:58 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sahte dostum Çin malı bu kollar Tahtakale’de 150 tl ye kadar satıyorlar.nasıl sahte diye soracaksan eğer bu kutulardan ürünleri yok Sony nin,vede arka etiket ile kutu farklı yani kutu asia ama etikette eu var yani Avrupa Amblemi.son olarak ta arka etiket ile etiket kanalı farklı kanal geniş etiket dar basılmış oluyor sizin resimdeki gibi.çok araştırmak almak isteyen alır kolu orjinal servise gidip barkoduna baktırabilir yada ürünü sorabilir ayaküstü .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pesx kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam senin kollar elinde falan mı kaldı da böyle milletin konusuna sardın. Biliyorsan o zaman söyle arkadaşlara alsınlar 150 TL'den. Burada kimseye zorla birşey de satmıyorum. Bu tür ürünler kutudan falan anlaşılmıyor. Orijinallik en iyi somut şekilde dokunarak anlaşılıyor. Parçaların kalitesinden anlaşılıyor. Zaten muadil olana muadil yazdım. Orijinal kola da orijinal yazıyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ya ne dokunması kardeşim inanmayan sahibinden sitesine baksın aynı ürünler orda satılıyor açıklamadada replika olduğunu adam belirtiyor.dokunarakmış servis gösterin görün orjinal mi değil mi ?havadan sallayıp milleti kandırmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.