Şimdi Ara

Satılık Destiny 2 oyun kodu - 115 TL ---> 100 TL oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Key/Gift #Diğer
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar, nvidiadan hediye gelen destiny 2 kodunu satıyorum. Kendi ihtiyacım yok ve ilgim olan bir oyun değil boşa gieceğine birinin işini görsün. ilgilenenler özel mesaj atabilirler.

bulabildiğim en dip fiyat dur-ma-play de ve 170 TL, yani fiyatım gayet uygun

fiyat 100 tl oldu son fiyatır

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 18 Şubat 2018; 3:44:53 >

• Hayırlı satışlar hocam. Kodu tanımlamada GTX1000 serisi zorunluluğu var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Hayırlı satışlar hocam. Kodu tanımlamada GTX1000 serisi zorunluluğu var mı acaba.

Sağolun hocam. Şimdi kontrol ettim evet sanırım varmış anladığım kadarıyla. Ama bu sorunu benim sizin için oluşturduğum bir hesapta oyunu aktivite etmem şeklinde aşabiliriz isterseniz ? hesabı satmış olurum bir nevi :)
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Mevcut hesabında oyun olanlara uygun gelmez ama bu. :) Özelden konuşalım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Mevcut hesabında oyun olanlara uygun gelmez ama bu. :) Özelden konuşalım hocam.

pm attım hocam
  • P.M.
  • satış devam etmektedir hesap konusu sıkıntı değildir blizzard hesabınızın şifresini değiştirip verirseniz 2 dk içinde kodu tanımlarım ya da generic bir blizzard hesabı oluşturup ona da tanımlayabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.