Şimdi Ara

Satılık>> Dell Alienware 24” FullHD(1920x1080) 240hz GSync Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Dell 24.5” Alienware AW2518H 1ms 240Hz G-Sync RGB Gaming Monitör
    Fatura tarihi: 13.02.2019
    Kalan Garanti süresi: 2 yıl daha devam ediyor.
    Ölü piksel yoktur.
    Garanti süresince 1 adet ölü piksel yaşansa dahi değişim garantisi vardır.
    Fiyat: 2250 TL

Not: Ürünün fotoğraflarını yarın ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7NationArmy -- 29 Şubat 2020; 18:11:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam forum kuralları gereği 2.el satış bölümünde fiyat belirtilmek zorundadır. Hayırlı satışlar.
    https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-forum-kurallari--40321929

[2.4] 2.el forumunda satılık ilanları fiyat içermek zorundadır. Üyeler dilediği fiyatları istemekte özgürdür ancak bu fiyat mantıklı ve piyasa fiyatları çerçevesinde olmak zorundadır. Fiyatı anormal ürünler için arkadaşların ilanına yapılabilecek tek şey kibarca tekliftir, ürünün sıfırının linki verilip piyasa fiyatı örnek gösterilebilir. Fiyat ve icerik bilgisi olmadan baska sitelere yonlendirme yapmak yasaktir.
  • Ah be güzel kardeşim alacağım zaman 2250ye kadar çıktım kimse vermedi alamadım içimde ukte kaldı resmen bu monitör :) Şimdi kendi monitörümü ilana koyup satsam sonra gelip bunu almaya kalksam ya dolar uçar ya o an satılır yine alamam :D Denesem mi acaba :D

• Monitör herhalde şans faktörünün en çok olduğu OEM parçası bu üründe ölü piksel yok, ışık sızması çok az, benim satış sebebim CS GO, PUBG, Call of Duty, Battlefield gibi FPS oyunlarını bırakıp Dizi, Film ve oyun olarak da Hikaye Modlu oyunlara yönelmemdir. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7NationArmy -- 28 Şubat 2020; 22:40:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7NationArmy kullanıcısına yanıt
    fiyat güncel mi ?
  • Evet fiyat güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.