Şimdi Ara

[SATILIK] CS:GO Supreme hesap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün envanteri sattıktan sonra Steam hesabınıda satacağımı söylemiştim. Hesabı alan içinde içinde küçük birhediye bıraktım oda 1 Key ile 1 Anahtar :) Artık ne kadar hediyedir orasını bilemem :)

Hesap eşimin hesabı, temiz az kullanılmış :P

Hesap için talep edilen ücret: 85 TL (Fiyatta uçtuysam bilgisizliğimdendir ama bana normal gibi geliyor)
    Steam Profil:http://steamcommunity.com/id/devi1witch/
    Hesap süresi: 1 senelik
    CSGO Süresi: 500 saat yakın
    Oyun: CSGO ve Payday 2
    Rekabet: 23 Win
    Jeton: Phoenix (Gümüş), Vanguard (Altın) ve ESL Katowice 2015 (Bronz)

Eski alışverişte belirttiğim gibi önce ödemeyi aldıktan sonra hesap ile ilgili olarak bütün bilgileri paylaşacağım hatta gerekli değişiklikleri yapmanızada yardımcı olabilirim. Hesabın sadece orjinal email veremiyeceğim çünkü benim iş hayatı dışında kullandığım mailim mevcuttur. Ödeme şeklide Havale/EFT kabul ediyorum ve Yapı Kredi kullanmaktayım.

[SATILIK] CS:GO Supreme hesap [SATILIK] CS:GO Supreme hesap [SATILIK] CS:GO Supreme hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smsh -- 5 Mayıs 2015; 10:07:25 >

• Güvenilir bir arkadaştır. Tavsiye ederim.

İyi satışlar dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

Güvenilir bir arkadaştır. Tavsiye ederim.

İyi satışlar dostum.
    Hocamı uzun zamandır tanırım. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Benimde alışverişlerim olacak iyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drmel

Hocamı uzun zamandır tanırım. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Benimde alışverişlerim olacak iyi satışlar.

Alıntıları Göster
    Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: smsh

Up

Alıntıları Göster
    Birkaç bişey yazayım belki sizin belki alacakların işine yarar.

Bıçak fiyatlarının olduğu linkteki konu şubat ayında yazılmış.
    M9 Fade 100% - 220-230 yazılmış ama pazardan bile daha ucuza alınabiliyor. Cgl'de 140 keyden fazla veren çıkmaz. %30-35 oranında değişti yani o fiyatlar.
    Forumda aynı bıçağı 950 liraya satamadılar 3 ay bekledi sonra ne oldu bilmiyorum.
    GTA5'in gelmesiyle pazardaki fiyatlar %20-30 düştü. Şuan satmamanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEIII

Birkaç bişey yazayım belki sizin belki alacakların işine yarar.

Bıçak fiyatlarının olduğu linkteki konu şubat ayında yazılmış.
    M9 Fade 100% - 220-230 yazılmış ama pazardan bile daha ucuza alınabiliyor. Cgl'de 140 keyden fazla veren çıkmaz. %30-35 oranında değişti yani o fiyatlar.
    Forumda aynı bıçağı 950 liraya satamadılar 3 ay bekledi sonra ne oldu bilmiyorum.
    GTA5'in gelmesiyle pazardaki fiyatlar %20-30 düştü. Şuan satmamanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    glock ne kadar

• Tavsiyen için teşekkürler ki doğru söylüyorsun. Arkadaşın biriyle konuştum ki oda Trouble/yesil_dev kendisi pazara bayağı hakim oda bana bıçakta fiyatın minimum 350k olduğunu söyledi ki bende ona istinaden fiyatı güncelledim ayrıca Drmel ilede konuştuğumda elimden bıçağı çıkarmanın en hızlı yolu anahtara çevirmem ki bende onu yapıyorum şuan. Ayrıca bıçak stattrak.

Glock fade pazardaki fiyatına bakın ve o fiyata %25 iskonto yapabilirsin. Oda ödiyeceğin fiyat olacaktır :)
  • quote:

Tavsiyen için teşekkürler ki doğru söylüyorsun. Arkadaşın biriyle konuştum ki oda Trouble/yesil_dev kendisi pazara bayağı hakim oda bana bıçakta fiyatın minimum 350k olduğunu söyledi ki bende ona istinaden fiyatı güncelledim ayrıca Drmel ilede konuştuğumda elimden bıçağı çıkarmanın en hızlı yolu anahtara çevirmem ki bende onu yapıyorum şuan. Ayrıca bıçak stattrak.

Glock fade pazardaki fiyatına bakın ve o fiyata %25 iskonto yapabilirsin. Oda ödiyeceğin fiyat olacaktır :)

st glock ve st p2000 izmir içi ne kadar olabilir yüzde 75 mi diyorsunzu pazarın ?
  • smsh S kullanıcısına yanıt
    Farkındayım bıçağın stattrak olduğunun pazar fiyatıyla kıyaslayabilmek için orda %100 fade üzerinden gittim.
    950 liraya satılmayan bıçakta %100 fade m9 stattrak'tı.
  • Hocam usps orionu diğer silahların zekatı niyetine bana ver
  • Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Aynen gene %75 olacaktir.
  • Anladım dostum teşekkür ederim o zaman elimden geleni yapıp benim bunu cgl'de anahtarı çevirmek ya da bolca item çevirip o itemları satmak olacak başka çare yok.
    Şuanda %25 indirimiyle 135TL yapıyor ama fiyatlar değişir ise pazarda ona göre fiyat artacak ya da azalacaktır bilgine.
  • quote:

Şuanda %25 indirimiyle 135TL yapıyor ama fiyatlar değişir ise pazarda ona göre fiyat artacak ya da azalacaktır bilgine.
    USP-S Orion'u alacağım.
  • quote:

Izmirin neresinden hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un4Given35 -- 19 Nisan 2015; 22:54:02 >
    Bornovadayım ama iş yerim Alsancakta.
  • quote:

Tavsiyen için teşekkürler ki doğru söylüyorsun. Arkadaşın biriyle konuştum ki oda Trouble/yesil_dev kendisi pazara bayağı hakim oda bana bıçakta fiyatın minimum 350k olduğunu söyledi ki bende ona istinaden fiyatı güncelledim ayrıca Drmel ilede konuştuğumda elimden bıçağı çıkarmanın en hızlı yolu anahtara çevirmem ki bende onu yapıyorum şuan. Ayrıca bıçak stattrak.

Minimum değil maksimum. :)

Kendisinden AK Fire Serpent FT + M4 Master Piece MW yi satın aldım. Yaptığım eft ye istinaden itemleri tarafıma gönderdi.
    Çekinmeden alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş.

Bu arada senden aldığım itemler bana uğur getirdi. :)

Bu gece şöyle bir takasa imza attım.http://i.imgur.com/gXvnwAp.png

• quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

quote:

Minimum değil maksimum. :)

Kendisinden AK Fire Serpent FT + M4 Master Piece MW yi satın aldım. Yaptığım eft ye istinaden itemleri tarafıma gönderdi.
    Çekinmeden alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş.

Bu arada senden aldığım itemler bana uğur getirdi. :)

Bu gece şöyle bir takasa imza attım.http://i.imgur.com/gXvnwAp.png

Alıntıları Göster
    Güvenilirdir.

sayk0 ben

• yesil_dev Y kullanıcısına yanıt
    İlker senden nefret ettiğimi söylemiş miydim :) hayırlı olsun kardeşim :)
  • quote:

İlker senden nefret ettiğimi söylemiş miydim :) hayırlı olsun kardeşim :)
    Kendisinden Cyrex aldım, güvenilir bir arkadaş sorunsuzca hallettik. teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.