Şimdi Ara

Satılık Corsaire Carbide 200R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir kasaya geçtiğim için boşa çıkan Corsair 200r satılıktır.

Kasanın kozmetik kusurlarının fotoğrafını çektim, yan kapaklarda 2-3 tane belirgin çizik mevcut. ayrıca 3.5 hdd takmanıza yarayan vidasız girişlerin 1 tanesinin plastiği çıkmış durumda, hala 4 adet 3.5" hdd kullanılabiliyor o konuda bir sıkıntı yok. Kasa içerisinde kendi 2 adet 120mm corsair fanları bulunuyor.

Kutusu, garantisi ve faturası yok. Kutusu çok yer kapladığı için atmak zorunda kaldım, garantisi bittiği için faturasını da saklamadım. Kitapçıkları duruyor.

Kargo alıcıyı üzeceği için ankara içi elden teslim tercihim.

Kasayla birlikte kullandığım 2 adet 120mm zalman fanları (fanın bir tanesinin bir yaprağı kırık) [fotoğraflarda beyaz olan fanlar] da veriyorum. Fiyat 250 TL.

Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R Satılık Corsaire Carbide 200R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 4 Aralık 2020; 10:36:25 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Eskişehir olsa almayı düşünebilirdim ama kargo çok üzer ...

Kesinlikle çok güzel ve sade bir kasa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Eskişehir olsa almayı düşünebilirdim ama kargo çok üzer ...

Kesinlikle çok güzel ve sade bir kasa .
    aynen hocam kargo dengeleri bozar. carbide serisi güzel gerçekten sadece bu modeli değil, tüm seri sade ve şık. 200r de serinin fiyat performans olarak en iyilerinden.

https://pcpartpicker.com/product/cTQypg/corsair-case-200r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 24 Kasım 2020; 10:48:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kargonun üzmemesi için sahibinden GET ile alışveriş yapılabilir. Sahibinden kampanyası ile baya ucuzluyor kargo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.