Şimdi Ara

Satılık Corsair h100 (İNDİRİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
3
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün 25.07.2012 İnventus Faturalı Kutulu ve Garantilidir... ..
    pompa sesi varmı yok mu bilmiyorum ben diyotla kullanıyorum isteyene de öyle gönderirim...
    bunların dışında ürün gayet temiz durumdadır... çalışmada her hangi bir problemi yoktur...

istanbul içi elden teslim istanbul dışı tüm illere kargo ile gönderim yapılır... istanbulda yalnızca kağıthanede evime gelip test edip alabilirsiniz...
    ürünü ayırtma falan yok... alıyorum diyip işim vardı alamadım çişim vardı alamadım düğünüm vardı alamadım cenazem vardı alamadım diyecek adamlar mesaj dahi atmasınlar...

önce ödeme sonra kargo şeklinde yapılacaktır alışveriş... önce sen gönder, aynı anda gönderelim öyle yapalım böyle yapalım gibi alternatifler yok.. ödemeyi alır 15 dakika sonra kargoya veririm... referansı olanlar için ürünü göndermemde sıkıntı yok fakat ödemeyi gönderdiğim gün alırım... referansı benden az olanlar için ödemeyi alır kargoyu veririm... bunun dışında lütfen mesajlarla rahatsız etmeyin...
    ödemeyi ptt üzerinden alır istediğiniz kargoyla gönderirim... sanalpazar üzeriden satış yok...

ürünün fiyatı 200 tl dir...1 adet t&t 1225l12s ve 1 adet arctic f12 fan ile verilecektir.. pazarlık yok... 199,9 olmaz... tekrar pazarlık yok bunun için mesaj atmayınız...
    takas teklifi alabilirim, kafama yatan bir şey olursa olabilir...

Satılık Corsair h100 (İNDİRİM)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 23 Aralık 2012; 14:00:50 >

• İndirim fiyatı ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocinyo

İndirim fiyatı ne

200 tl
  • tarafımdan alınmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.