Şimdi Ara

[SATILDI] ::SATILIK::Corsair ST100 RGB Premium Kulaklık Standı, 7.1 Surround, 2xUSB3.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 ::SATILIK::Corsair ST100 RGB Premium Kulaklık Standı, 7.1 Surround, 2xUSB3.0
    Corsair seti bozduğum için elimdekileri satıyorum. Full kutulu sorunsuzdur .Fiyat.... tl dir.

Ürün satılmıştır

DİYER CORSAİR PARCALARI İÇİN DUKKANIMA BAKABİLİRSİNİZ

https://www.akakce.com/kulaklik-aksesuari/en-ucuz-corsair-corsair-gaming-st100-rgb-kulaklik-standi-fiyati,199537547.html

[SATILDI] ::SATILIK::Corsair ST100 RGB Premium Kulaklık Standı, 7.1 Surround, 2xUSB3.0

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Bakırköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ilan günceldir

• indirim oldu ilan günceldir

• hala fiyatınız çok yüksek hocam,ses kartı var diye kimse bu fiyatları vermez bir standa.

• Farkındayım ama ilanı açtığımda referans bir fiyat pek bulamadım tek bir yer satıyordu. Amazona gelmiş bugün bakabildim fiyatı revize edicem de uygulama dan yapamıyorum.,hala çok kötü pc başına geçince duzelticem bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat revize edildi satışa devam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilan günceldir

• indirim oldu ilan günceldir

• ürün Deorvine satılmıştır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.