Şimdi Ara

Satılık Çiziksiz Siyah Note Fan Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14 aydır severek kullandığım hepsiburadadan alınma Note Fan Edition telefonum satılıktır. Yaklaşık 10 ay delta garantisi vardır. Alındığı günden beri kapla ve ön cam koruma ile kullandım, kutusu eksiksiz teslim edilecektir (kulaklık bozulmuştur) ayrıca Spigen Slim Armor Metal ve Spigen Ultra Hybrid Black kılıfları, 2 adet zore marka ekran koruyucusunu ve 5-6 tane AliExpress'ten aldığım ön arka jelatin koruyucuyucusunu hediye ediyorum, kendi içinden çıkan kılıfı da var, kılıflar da kullanmaya bağlı çizikler vardır
    Satma sebebim telefonun benim kullanımım için biraz büyük kaçması, pie'dan sonra da sevemedim bir türlü, yazılımına müdahale etmedim, telefonda oyun vb oynamadım hiç, satıp iphone'a geçeceğim
    2150 TL istediğim fiyat, indirim pazarlık takas söz konusu değil, satılmazsa kullanmaya devam ederim,
    Yüzyüze satış tercihimdir, Avcılar, Beylikdüzü tarafında alacak kişi gelip telefonu deneyip, içi rahat ederek alabilir, havale eft ile de alışverişi tamamlarız

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Satılık Çiziksiz Siyah Note Fan EditionSatılık Çiziksiz Siyah Note Fan Edition
    Satılık Çiziksiz Siyah Note Fan EditionSatılık Çiziksiz Siyah Note Fan Edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdStrom -- 1 Mayıs 2019; 13:12:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir ürünü satmak / satmak istemek için bir nevii gözden çıkarmak lazım. Gözden çıkarmadığımız ürünler için ilan verdiğimizde fiyatlandırma böyle oluyor işte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.