Şimdi Ara

Satilik Canon 60D DSLR ve Lensler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Satilik Canon 60D DSLR ve Lensler
    Iyi gunler tum ekipmanim komple satiliktir. Evladim gibi baktigim icin hepsi ilk alindigi gunku gibi tertemizdir. 31Temmuz-1Agustos tarihinde Istanbul ici elden teslim edilir. Bunun haricinde Usak'tan lan arkadaslar da gorerek alabilirler. Fotograflarin buyuk hallerini gormek icin uzerlerine tiklayin.

Canon 60D 3700 shutterin biraz ustundedir. Kozmetik olarak en ufak cizigi dahi yoktur. Tum fonksiyonlari sorunsuz calismaktadir. Kutuludur. Yaninda cin mali kumanda ve bir adette sandisk extreme 3 8gb kart hediyedir. Fiyat 1800tl

Canon 17-55 f2.8 is usm lens. Lens tertemizdir yeni kutudan cikmis gibi. Icinde ufak tefek toz parcalari mevcuttur. Kutuludur ve orjinal parasoleyi vardir. Fiyat 2100tl

Canon 100mm macro f2.8 usm lens. Satildi

Canon 70-300mm f3.5-f5.6 is usm lens. Tum ekipmani gibi buda kutusundan yeni cikmis gibi tertemizdir. Koruma amacli filtresi ve 3rd party parasoleyi vardir. Fiyat 950tl

Marumi Circular Polarizer filtre 77mm cok az kullanilmistir cizik yoktur. Fiyat 150tl
    Marumi ND8 (3 stop) filtre 77mm cok az kullanilmistir cizik yoktur. Fiyat 120tl

Lowepro nova 190 aw canta. Oldukca temiz durumdadir. Tum ekstra ic parcalari mevcuttur. Yagmurluk yuzunden on gozu verimli kullanamadigimdan yagmurluk baglantisini kestim ve yan cebinde tasiyorum yagmurlugu. Fiyat 120tl

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Yurt Dışı,Yurt Dışı Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Özelliklere bakarak fiyatların hayli uygun olduğunu düşünüyorum. İyi satışlar olsun.
  • nazar değmesin maşallah mükemmel bir setmiş gerçekten . hayırlı satışlar
  • Tesekkurler

• Fiyatlar uçuk , bazıları sıfırından bile pahalı !
  • Beğenmiyorsanız almayın, silahla zorlayan yok, gelip de başkasının ilanını kötülemeyin yakışmıyor. İsterse 2 katı fiyata satar...

Edit: Skyline hocam, hayırlı satışlar dilerim, muhteşem ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 11 Haziran 2012; 17:57:40 >
  • Tesekkurler @zinedine_zidane. @iinans sizce ne kadar olmali fiyatlar?

• Aman allahım çok güzel

• skylineGTR_34 2 gun once pm atmıştım size 100 mm lensizinle ilgileniyorum. izmirde oturuyorum.
  • Fiyatlar Allah'in emri degil ilgilenen pm atsin konusuruz anlasiriz cok olucu olmadikca...

• Dostum ilanı baltalamak istemem fakat body fiyatı çok fazla ,elinden çıkarmak ıstıyorsan olur bır fıyat vermen gerekir ,zira yurtdışında 2.el ölü fiyata gıdıyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evinda -- 23 Haziran 2012; 18:33:17 >
  • mesela ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilgilenen arkadaslar pm atsin fiyati konusalim tekliflere acigim.

• Yaptığınız ayıp yahu ,fiyatını beğenmiyorsanız ya da piyasa fiyatından gerçekten yüksekse p.m atar fiyatını ve linkini verirsiniz satıcı ona göre bir fiyat ayarı çeker.

Almayacaksanız almayın fiyatı pahalıymış vs de yazmayın satıcıyı mağdur durumda bırakmayın istediği fiyata satar, satamazsa ya düşürür ya da satıştan çeker.

/////////////////////////////

hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 24 Haziran 2012; 21:50:07 >
  • Ben satışını hızlandırması için fiyata revize şart dedim serbest piyasa ısteyen ıstedıını koyar buraya ,
  • Tesekkurler @Knisath . Dedigim gibi ilgilenen pm atsin fiyat konusulur olucu olunmadikca.

• Hayırlı satışlar hocam cidden güzel bir set, marka mı değiştiriyorsunuz?
  • Tesekkurler marka degisikli degilde FF e gecmek icin satiyorum L serisi 16-35 ve ya 24-70 alip tek lens ile devam etmeyi planliyorum.

• Üründe türkçe menü var mı? İstanbulda elden görebilirmiyiz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.