Binbaşı
20 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Zebra baligi embriyosunun beyin-kan bariyeri fotografi ( yarisma 1.si )

Ilgilenen arkadaslar asagidaki linkten tum fotograflara ulasabilir. Macro severler icin guzel fotograflar var.

2012-photomicrography-competition
Iyi gunler. Bir arkadasim Yildiz Parki'nda nisani oncesi 1-2 saat sureyle fotograf cektirmek istiyor. Tarih 3 Kasim. Benden konu acmami istedi buraya. Ilgilenenler lutfen pm atsin talep edecekleri ucret ve daha onceki calismalarindan ornekler gondererek ve ya varsa web sitesi adresi de olur. Tesekkurler simdiden.

Edit : mahalle baskisi
Sevgili forumdaşlarım, bu tip başlıklardan yaklaşık 1 milyon adet var biliyorum Öncelikle forum kirliliği oluşturduğum için özürdilerim.

Şimdi sadete geleyim. Her zaman olduğu gibi bir arkadaşım tavsiye istedi, 500tl limitle fotoğraf makinesi alınacak. Şöyle bir baktım ve seçenekleri sıraladım ben kendimce, öncelikle onları yazayım.

Fuji f2500hd
f1600hd
f1500 ( Türkiye garantili almak isterlerse )
f200 ( bunun birde exr olanı mı var yoksa aynı şey mi? )
Sony w380
wx1
Canon ixus 100 ve ya 95 ( Türkiye garantili almak isterlerse )

Bunlar arasından hangilerini daha çok tavsiye edersiniz? Ayrıca fazla işe yaramayacağını düşündüğüm Türkiye garantisi için bol miktarda para dökmek yerine yurtdışı daha iyi bir model aldırmak istiyorum. Bu konuda ne dersiniz? Ve yurt dışı olayı için alışveriş yapabileceğimiz güvenilir satıcılar( gittigidiyor, Hayyam ve ya Doğu Bank'tan ) önerebilirmisiniz?

Teşekkürler iyi forumlar...
Arkadaşlar sistem Vatan Bilgisayar'dan toplanacak onun için başka sitelerden sistem önermeyin lütfen. Heralde AMD olsa daha uygun olur çünkü 1600tl civarı monitör dahil bir sistem olacak. Şimdiden teşekkürler...
İyi günler. FSP Epsilon 600w yerine bidaha psu yetmiyor mevzusu olmasın diye sıfır SILVERSTONE SST-ST1000NV 1000W psu aldım @vgulgec den( ilgili iyi bir satıcı kendisi, ürünüde son anda iyi fiyata aldık döviz fırlamadan :) ). Bu gün taktım ama bu alet cızırtı yapıyor acaba ilk kez kullanıldığı için midir? Zamanla geçer mi? Aslında çok da fazla değil ses ama okadar para verdik kaliteli diye gıcık ediyor insanı haliyle ( sesiz ortamda programlama falan yaparken kötü ). Kullanan arkadaşlar da böyle bi sorun var mı veya bu bir sorun mudur? Yorum ve yardımlar için teşekkürler.........
İyi günler arkadaşlar tt big typhoon vardı. Kullananlar bilirler altı okadar düzgün değil bende parlatayım dedim 180 numara zımpara kağıdı ile haliyle mahvetti.
Şimdi ayna gibi parlatabilmem için kaç numara zımpaar kağıdı kullanmalıyım ve nerde bulabilirim?

Acil yazdım çünkü bu salakça girişimim yüzünden fansız kaldım şu an bu gün halletmem lazım.......
Arkadaşlar bende TT bigTyphoon var eski versiyon vx olmayanından. Termalright ultra 120 extreme ye geçsem acaba vereceğim paraya değecek bi fayda sağlar mı? bunların 1 karşılaştırmasını bulamadım. Böyle 1 değişim yapan ve ya bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yardım bekliyorum....

Veya hava soğutma olarak en iyi seçenek Termalright ultra 120 extreme midir? Değilse hangisidir?
Ekran kartını ne atitool nede 3dmark bulamıyor ve haliyle açılmıyor ama oyunlarda,bilgisayara tanıtmada problem yok böyle sorunlar yaşayan var mı? Veya çözümü hakkına fikir verebilecek olan?? Biosunu güncellemek istesem orjinal biosunu nerden bulabilirim?
Anakartım abit an8 fatality, x800gto yu 2 tane görüyordu birisini secondary olarak. hd3870'i tek görüyor ve aygıt yöneticisinde 1 tane pcı aygıtı tanınmadı diyor. Oyunlarda uygulamarda problem yok. gpu-z de görüyor, ama ati tool görmüyor kartı. Formatta attım ama değişmedi kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..........
Acaba çok darboğaz oluşurmu işlemciden? genelde 1024*768 ve 1280*1024'de kullancam. Yani mantıksız mı olur 3870 onun yerine 3850 mi alsam aradada pek bi fiyat farkı yok ne dersiniz???
Hakkında
Meslek: Mühendis
Forum İmzası:
D750 + Bower 14mm f2.8 + 20mm f2.8d + 35mm f2d + Sigma 50mm f1.4 art + Rokinon 85mm f1.4 + Tamron 90mm f2.8 Macro + 300mm f4d + tc 14 ii + 24-120 f4g Manfrotto 190xprob + Manfrotto 322rc2 + KS-0 Ball Head + Mefoto GlobeTrotter

Nikon fm2n

Lenovo Y50 4k
Forum İkinci El İmzası:
Sadece elden alışveriş..........

Sorunsuz alışveriş yaptıklarım ; corny, oray, kaanaba, sugarcocuk1, rainbowr6, Pcdunyasi, vgulgec, arizaservisi, 3rj4n ,tosunermc, abit, mscsi, ((UĞUR)), ulashh1907, mj_pelit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.872
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 19.921 (Bu ay: 175)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.