Şimdi Ara

Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2
    Ürünün ön ve arka camı kırıktır . Ön camın kırık olması sebebiyle dokunmatik düzgün çalışmamaktadır. Fakat onun dışında hiç bir sıkıntısı yoktur . Ben bu hali ile sadece gelen aramalara cevap vermek ve fotoğraf çekmek için belirli bir süre kullanabildim. İster yedek parça niyetine, ister tamir edilmek amaçlı satılıktır. Cihazın kondisyonunu detaylı bir şekilde belirttim ve fotoğraflarda her şey gözükmektedir. Sadece cihaz gönderilecektir. Edit: telefon için @-SAY- hocamla anlaşmıştık, fakat talihsiz bir şekilde telefonu tam kargoya vermeden önce içinde sim kart olduğunu farkettim , sıkışmıştı ve sim kartı çıkarttım fakat telefonun sim kart soketine zarar verim. Fiyatı düşürdüm ve bu haliyle satışa devam. Yani YUKARIDAKİLERE EK OLARAK TELEFONUN SİM KART GİRİŞİ DE ARIZALIDIR.
    Fiyat=90 TL , takas düşünmüyorum.
    Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2Satılık camı kırık ve sim kart girişi arızalı Sony Xperia Z2
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 90 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Trabzon Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.