Şimdi Ara

SatıLık Büyük Fanlı INNO3d 8800gt.. Resimli ..170YTL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    4 5 aylık hepsiburadadan garantili kutulu full içerikli 8800Gt satılıktır..

Fiyat 170ytl..Takas yok..Son fiyat (:

Yer Kocaeli..

SatıLık Büyük Fanlı  INNO3d 8800gt..  Resimli ..170YTL!!

Kartın 6pin dönüştürücüsü yoktur..Psunun kendi 6pinli ucuyla kullanıyordum..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 1 Temmuz 2008; 23:04:07 >

• Pm
  • vay be 8800gt sen bu durumlara dusucekmıydın bnm ampde bole kullum oldu ama yınede senı sevıyorum emektarım...

Hayırlı şatışlar...
  • vay be süper fiyat.üstelik referans tasarım da değil
  • arkadaşlar pegasus nickli arkadaşla aramızda ufak bir sorun oldu onuda saygılı bir biçimde kkonuşarak anlaştık. birbirimize karşı yazdığımız sözleri geri alıyoruz. pegasus hocam sizde onay verirseniz çok güzel olur. ,ayrıca kartın fiyatı harika alıcak arkadaşa hayırlı olsun hayırlı satışlar.
  • Güzel kart, güzel fiyat.. İyi satışlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lostt

arkadaşlar pegasus nickli arkadaşla aramızda ufak bir sorun oldu onuda saygılı bir biçimde kkonuşarak anlaştık. birbirimize karşı yazdığımız sözleri geri alıyoruz. pegasus hocam sizde onay verirseniz çok güzel olur. ,ayrıca kartın fiyatı harika alıcak arkadaşa hayırlı olsun hayırlı satışlar.

Diğer arkadaşlarda sağolun iyi dileklerınız için (:

Bu arada pmler cevaplandı ve kart hala sahibini bekliyor
  • senin kart bundan değilmi üzerindeki kapağına ne oldu acaba ?
    birde power kablosunu nereden bulacağız kartı alırsak ?

SatıLık Büyük Fanlı  INNO3d 8800gt..  Resimli ..170YTL!!
  • Senın gösterdiğin armor modeli..farklı bir model o..

Power kablosu yazıcıoğlunda vardır kesın 3 5 ytl bişeydir maximum..Zaten yeni psuların hepsınde 6pin dönüştürü yer alıyor..

Misal yeni cıkan 4850lerın içinden 6pin cevırıcı dahı cıkmıyor bu göz önünde bulundurularak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 2 Temmuz 2008; 15:37:19 >
  • bir pm
  • Çok ilginç ya 2 gündür takip ediyorum nasıl satılmıyor hayret doğrusu.Adam 640mb GTS arıyorken şu karta bakmıyor bile.Çok çok ilginç.GG'da bari sat hocam.Bu ürünün Türkiye distribütörü ve garantisi var değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

Çok ilginç ya 2 gündür takip ediyorum nasıl satılmıyor hayret doğrusu.Adam 640mb GTS arıyorken şu karta bakmıyor bile.Çok çok ilginç.GG'da bari sat hocam.Bu ürünün Türkiye distribütörü ve garantisi var değil mi?

Hepsiburada garantili..
  • Güzel fiyat hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

Güzel fiyat hayırlı satışlar

sağolasın (:
  • hayırlı satışlar alan arkadaş a hayırlı olsun
  • Hocam Sapphire 4850'den 6 pin dönüştürücü çıkıyor, fakat dediğin gibi bu 6 pin'in pek bir önemi yok...

quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Senın gösterdiğin armor modeli..farklı bir model o..

Power kablosu yazıcıoğlunda vardır kesın 3 5 ytl bişeydir maximum..Zaten yeni psuların hepsınde 6pin dönüştürü yer alıyor..

Misal yeni cıkan 4850lerın içinden 6pin cevırıcı dahı cıkmıyor bu göz önünde bulundurularak..
  • quote:

Hocam Sapphire 4850'den 6 pin dönüştürücü çıkıyor, fakat dediğin gibi bu 6 pin'in pek bir önemi yok...

HIS'lerde çıkmıyor
  • tekrar pm.
  • TARAFIMDAN ALINMIŞTIR Alp KARDEŞİME TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

TARAFIMDAN ALINMIŞTIR Alp KARDEŞİME TEŞEKKÜRLER

Alp arkadaşın ismi Başar ben

Satılmıştır arkadaşa..PM atılmasın boşuna daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.