Şimdi Ara

Satılık BENJAMIN NP XL1100 5.5 MM -SATILMIŞTIR-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir hevesle alınan fakat sonrasında silah ruhsatı çıktığı için gerçeği alınacağından elimdeki havalı tüfeğimi satıyorum. Buradan tüfeğin özelliklerini görebilirsiniz zaten bu siteden satın aldım. Tüfek 1 aylıktır dışarıda hiçbir şekilde kullanılmadı sadece dürbünü sıfırlamak için atış yapıldı. onun dışında kılıf içerik herşeyi tamdır çizik yoktur. hemen elden çıkması için değerinin biraz altına vereceğim. ilgilenen olursa konuya yazması veya pm atmasını rica ediyorum.
    Ayrıca yanında değeri 50+ tl olan 400ün üstünde mermiyi hediye edeceğim.

SATILMIŞTIR.

Satılık BENJAMIN NP XL1100 5.5 MM -SATILMIŞTIR-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila_khan -- 26 Haziran 2015; 16:49:10 >

• aciliyetten dolayı fiyatta indirim yapılmıştır.
  • son fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx_61

son fiyatı nedir?

daha aşağı fiyat ne yazık ki olmaz. ürün daha hiç kullanılmadı tertemiz şekilde yatıyor ayrıca istanbul içi alacak kişiye elden bizzat teslim edeceğim.
  • Ben bu silahtan almayi düşünüyorum Siz kullandınız nasıl bir silah tavsiye ediyormusunuz. 5.5 balet icin 335 m/s diyo doğrumu mu sizce o kadar güvçlü mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feylesof23

Ben bu silahtan almayi düşünüyorum Siz kullandınız nasıl bir silah tavsiye ediyormusunuz. 5.5 balet icin 335 m/s diyo doğrumu mu sizce o kadar güvçlü mü

youtube üzerinde videolarını marifetlerini görebilirsiniz menzil olarak ciddi bir alana sahip ve gücü hissettiriyor ki bunu tüfeği elinizde tutarken de rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. birçok deneme yaptım hepsi gayette başarılı sonuçlar verdi.
  • Bende cok beğendim hatsan mod 125 snoper ile bu silah arasında kalmıştım bu silah hem mod 125e göre daha hafif ve kısa ve sekli güzel sadece aklıma takılan namlu cıkış hızı 334m/s doğrumu diye. Çünkü alışımlı mermi kullanılıp ölçülmüş olabilir Size bi sorum daha olacak bu silahta nitron mu kullanılıyor yay mı kullanılıyor?

• Tüfek hala satılık mı

• quote:

Orijinalden alıntı: oltacı34

Tüfek hala satılık mı

evet hala satılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: oltacı34

05359336743 tüfeginize talibim

p.tesi günü size dönüş yapacağım.
  • tüfek hala satılıktır.
  • fiyat 750 tl düşürülmüştür.
  • attila_khan kullanıcısına yanıt
    Merhaba tüfek ne durumdadır acaba satıldı mı ?
  • başlıkta belirtildigi üzere satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.