Şimdi Ara

SATILIK AWP REDLINE (250 TL'lik sticker ile)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AWP Redline Kırmızı Çizgi Az Aşınmış silahım mevcut ve satışa çıkardım.

Silahı özel kılan şey üzerindeki yapıştırmaları. Üzerinde Taç (Parlak), iBUYPOWER (Holo) | Köln 2014 yapıştırmaları var. Taç (Parlak) baktığım anda 190, iBUYPOWER (Holo) | Köln 2014 80 TL civarında. Yani ortalama 250 TL'lik bir yapıştırma üzerinde bulunuyor.

Kafamda bir fiyat belirlemedim sizin teklifinizi dinleyeceğim. Mezarcılar için tanıdık mezar işletmelerinde çalışan abim var yönlendirebilirim. Abi benim için yapıştırma önemli değil ki diyenleri de forumdaki birbirinden değerli satıcılarımıza yönlendirebilirim.

Saygılar sevgiler iyi fraglar.

SATILIK AWP REDLINE (250 TL'lik sticker ile)

• +
  • 5 tl kargo senden
  • 10 tl veriyim ayagimiz alissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surasyas

10 tl veriyim ayagimiz alissin

20 TL vereyim ağzına koyup resim çeker misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provocateur

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Provocateur

quote:

• Provocateur kullanıcısına yanıt
    HAHUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHUAHAHUAUH HELAL ULAN BÖYLE MİZAH GÖRMEK İSTİYORUM FORUMDA DEVAM.

not güzel awp
  • Valla Stickerlı skin takaslamak çok zor. Bende de AWP Redline MW var. üzerinde 1000 liralık Sticker var. 15 key e vermedim

https://steamcommunity.com/id/Tr-ouble/inventory/#730_2_5767479452

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=659928648

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil_dev -- 12 Nisan 2016; 0:42:23 >

• bence biz seni "düşer bir kek"ciler tayfası var forumda, oraya yönlendirelim nedersin? Daha sen kendin bile bilmiyorsun ne kadar fiyat edeceğini. Aslında çok güzel biliyorsun yapıştırılan stickerın para etmediğini ama işte dedim ya düşer bir saf hesabı :) gerçekten cahil olma ihtimaline karşılık da seni bilgilendireyim, stickerların 10'da 1 fiyatını silahın fiyatına ekleyebilirsin. silahın pazar fiyatının %70/75'i + 25 TL bu silahı satabileceğin maks fiyattır hakkıyla. 250'lileri ön planı çıkartma o yüzden :) öğrenin şu stickerın 10'da 1 olayını artık
  • üzerinde 1000 tl lik sticker bile olsa normal piyasasından maksimum 5-10 tl fazla eder.

yapıştırılmış stickerın faydası mı var? çıkartıp satılabilir olsa falan tamam deriz.
  • Benim redline awp ile redline ak47 üstünde holo cloud9 4 er tane vardı toplam 200 liralık skinlerden 20 tl fark ancak alabildim ki satılması 1 er hafta sürdü.
  • Pazar fiyatı max 85-90 lira.
    Forum üzerinden %75 desek max 70 lira.
    Alana satana hayırlı olsun.

• taç ve swag stickerli awp aldım normalde 14 key awp ler ben 16 key verdim sizinkide 2-3 key fazlasına gidecektir diye düşünüyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuventusTurkiye

bence biz seni "düşer bir kek"ciler tayfası var forumda, oraya yönlendirelim nedersin? Daha sen kendin bile bilmiyorsun ne kadar fiyat edeceğini. Aslında çok güzel biliyorsun yapıştırılan stickerın para etmediğini ama işte dedim ya düşer bir saf hesabı :) gerçekten cahil olma ihtimaline karşılık da seni bilgilendireyim, stickerların 10'da 1 fiyatını silahın fiyatına ekleyebilirsin. silahın pazar fiyatının %70/75'i + 25 TL bu silahı satabileceğin maks fiyattır hakkıyla. 250'lileri ön planı çıkartma o yüzden :) öğrenin şu stickerın 10'da 1 olayını artık

+1 ama en mantıklısı kafa da bir fiyat belirleyip pazara koymak ben 75 tllik vulcanı 95 TL'ye koydum 24 saat geçmeden satıldı sonuç olarak reklamını da yapmadım şu şu kadar fiyatı stickeri var diye de bilen beğenen alıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

quote:

bence biz seni "düşer bir kek"ciler tayfası var forumda, oraya yönlendirelim nedersin? Daha sen kendin bile bilmiyorsun ne kadar fiyat edeceğini. Aslında çok güzel biliyorsun yapıştırılan stickerın para etmediğini ama işte dedim ya düşer bir saf hesabı :) gerçekten cahil olma ihtimaline karşılık da seni bilgilendireyim, stickerların 10'da 1 fiyatını silahın fiyatına ekleyebilirsin. silahın pazar fiyatının %70/75'i + 25 TL bu silahı satabileceğin maks fiyattır hakkıyla. 250'lileri ön planı çıkartma o yüzden :) öğrenin şu stickerın 10'da 1 olayını artık

+1 ama en mantıklısı kafa da bir fiyat belirleyip pazara koymak ben 75 tllik vulcanı 95 TL'ye koydum 24 saat geçmeden satıldı sonuç olarak reklamını da yapmadım şu şu kadar fiyatı stickeri var diye de bilen beğenen alıyor zaten

Olm ne tarz bi kafaniz var sizin reklammis da ben bunu yaptim da o da.

Ozelden soranlara da soyledim zaten birisi cok ister bu stickerli halimi burdan 2 3 kurus kara gecer satarim dedim kendileri de yazabilir.

Senin guzel taktiklerin bu konuya agir kalir sen kendine guzel seksi bi konu ac neler yaptigini anlat dinleyelim biz de hadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

taç ve swag stickerli awp aldım normalde 14 key awp ler ben 16 key verdim sizinkide 2-3 key fazlasına gidecektir diye düşünüyorum hocam

Abi zaten oyle burdaki bozkurtlar sticker fiyatini yazdim diye bozuldu bi garip hallere girdi anlamadim

• quote:

Pogba'nin ederi ne kadar? bence biz seni "düşer bir kek"ciler tayfası var forumda, oraya yönlendirelim nedersin? Daha sen kendin bile bilmiyorsun ne kadar fiyat edeceğini. Aslında çok güzel biliyorsun orta sahanin para etmediğini ama işte düşer bir saf Barca, Real, City hesabı. Gerçekten cahil olma ihtimaline karşılık da seni bilgilendireyim Pogba'nın ederi 40m + 10m de genç diye. Ogrenin bunlari artik

• 50 TL uygun mu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.