Şimdi Ara

SATILIK ARIZALI EVGA 980 Ti Kingpin Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ekran kartımız alındıktan sonra 4 ay kullanıldı ve arıza verdi. Forumdan @veysel isimli arkadaştan aldık yurt dışı garantili ürün olduğu için
    gerekli işlemlerle de uğraşamadım. Arkadaşta garanti için baya bir masraf istedi yaptırmak pek içimden gelmedi bir daha olabilir diye.
    Bu konularda tecrübeli arkadaşlar alıp değerlendirebilir kartı EVGA değişim onayı verdi kart yurt dışına yollanacak ve değişim gerçekleştirilecektir.
    İstediğim fiyat 650 TL dir. Çekmeköy civarı elden kartı teslim edebilirim. Fatura kart ve kutu mevcuttur.Fatura tarihi 25.04.2016.SATILIK ARIZALI EVGA 980 Ti Kingpin Ekran Kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0d3r36 -- 2 Mayıs 2017; 14:56:27 >

• Arızası nedir acaba?
  • Ürünü aldım hayırlı olsun.
  • @iceman_54 arkadaşımıza satılmıştır. hayırlı olsun.
  • Geçen sene değişim yapmıştım evgadan gidiş ptt den 127 tl tuttu bunu gönderici ödüyor geri dönüşte kargo ücretsiz ama 2. gümrük alıyor bizim üçkağıtçı ptt millet konteynır sokar sesleri çıkmaz bizin kıç kadar karta çöktüler fatura tutarının %18 oda evganın kesiceği faturaya bakıyor bana 500 dolar kesmislerdi 90 dolar ödemiştim ft üstüne kocaman yazdırdık değişimdir satış değildir diye lakin ptt ye anlatamadık bilgi olması açısından yazdım ptt ye didip anlatabilirse gümrük ödemeyebilir. alan kişiye hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neso

Geçen sene değişim yapmıştım evgadan gidiş ptt den 127 tl tuttu bunu gönderici ödüyor geri dönüşte kargo ücretsiz ama 2. gümrük alıyor bizim üçkağıtçı ptt millet konteynır sokar sesleri çıkmaz bizin kıç kadar karta çöktüler fatura tutarının %18 oda evganın kesiceği faturaya bakıyor bana 500 dolar kesmislerdi 90 dolar ödemiştim ft üstüne kocaman yazdırdık değişimdir satış değildir diye lakin ptt ye anlatamadık bilgi olması açısından yazdım ptt ye didip anlatabilirse gümrük ödemeyebilir. alan kişiye hayırlı olsun

Teşekkürler. Sizden müsaitseniz telde daha detaylı bilgi alayım ben. Değişimden ümidim var zatende tekrar vergiye sokacaklar adiler büyük ihtimal dediğiniz gibi. Buna bir çare bulmalıyım. 128tl+ 90×3.54 desek 446 lira ediyor. Yinede böyle bir kart için kabul edilebilir rakam ama garanti kapsamında değişen bir ürüne 2. Ye vergi almaları adilik. Zaten vergimizi fazla fazla veriyoruz kanımızı emmekten bi bıkmadılar...

• iceman_54 kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında yurtdışından gelen ürünlerden vergi alınmaz normalde fakat bunun için, gönderi sırasında, gümrükten ürünün arızalı olduğuna dair bir belge almanız gerekiyor. Bu belge olmadığı zaman, değişimi yapan firmanın fatura üzerine yazdığı miktarı esas alarak vergi kesiyorlar. Gönderiyi yapacağınız firma ile konuşursanız size yardımcı olurlar belge konusunda. UPS mesela bayağı ilgili oluyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altorparia

Garanti kapsamında yurtdışından gelen ürünlerden vergi alınmaz normalde fakat bunun için, gönderi sırasında, gümrükten ürünün arızalı olduğuna dair bir belge almanız gerekiyor. Bu belge olmadığı zaman, değişimi yapan firmanın fatura üzerine yazdığı miktarı esas alarak vergi kesiyorlar. Gönderiyi yapacağınız firma ile konuşursanız size yardımcı olurlar belge konusunda. UPS mesela bayağı ilgili oluyor genelde.

Upsle gönderirsem onlara söyleyeceğim değil mi arızalı ürünün servise gittiğini Böylelikle dönüşte gümrükte vergi kesmeyecek ler Doğru mu anladım bugün önce vectron ile görüşeceğim Onlar yardımcı olmazlarsa sonra Evga ya yazacağım Hayırlısı olur inşallah Ne diyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.