Şimdi Ara

Satılık Arızalı 19' Lcd Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    monitör yaklaşık bir yıldır kullanılmıyor. arızası; windowsa girene kadar görüntü geliyor, fakat windows açıldıktan 2-3 saniye sonra ekran kararıyor. kapatıp tekrar açınca aynı şekilde, 2-3 saniye sonra ekran kararıyor. görünümü gayet temiz, ekranda küçük lekeler mevcut. çalışır durumda belli olmuyor, fakat kapalıyken yakından bakınca belli oluyor. ekran hemen gittiğinden dolayı, ölü pixel durumuna bakmadım. 2-3 saniyede göze çarpan bir ölü pixel göremedim ama yok diyemem, bunu gözönüne almalısınız. garantisi yoktur. monitör boşta olduğu için tamirciye falan götürmedim, ama sanırım bu tür sorunlar tamir olabiliyor.

Yanında ; kullanma klavuzu, güç kablosu ve vga kablosu vardır.

Özellikleri

model : casper-926w
    tepki süresi: 5ms
    max çözünürlük : 1440x900
    kontrast Oranı : 800 : 1
    Power: 100-240v-, 50/60hz, 1.2A

Resimleri;

Satılık Arızalı 19' Lcd Monitör Satılık Arızalı 19' Lcd Monitör Satılık Arızalı 19' Lcd Monitör

Sadece İstanbul içi elden verebilirim.

İletişim için pm atabilirsiniz.

Forum dışına satılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ProtoN. -- 18 Kasım 2011; 17:57:38 >

• arkadaşım ürünü ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLL

arkadaşım ürünü ben alabilirim

pm gönderildi
  • Evet Arkadaşlar Calışmıyan LCD lerinizi ve tüm Elektornik Bilgisayar Parcalarınızı Alıyoruz

İsterseniz TAKAS ederiz İSTERSENİZ YEDEK PARÇA VEYA TAMİR YAPARIZ yeterki bizede ekmek bırakın

Calışmıyan Laptop 40 durumuna göre 70 100 veya üzri değişik fiyatlardan alabiliriz

Calışmıyan Ana Kart 5 10 TL arası

Calışmıyan Lcd Ekran Özeliklerine Baglı

Eğer Elinizde Calışmıyan Hurda Bilgisayar Oem Elektronik Ürün Varsa Konu Altına Yazın Değerini Söleyim

Kargo Anlaşmamız Vardır.....

ELİMİZDE HAZIR TEMİZ LCD EKRANLAR VARDIR....

Sahibinden de ilanlarımız İlan No 112593026 - İlan No 112373717

ARKADAŞLAR İŞLERİN YOĞUNLUGUNDAN BİRAZ GEC PM ATABİLİRİZ ANLIYIŞIN İCİN TEŞŞEKÜRLER

lütfen gereksiz yere birbirimizi yormayalım mantıklı satıcı alıcı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azaferdemir -- 25 Ocak 2013; 15:27:48 >
  • günceldir
  • günceldir
  • Ben bu monutoru alabılırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.