Şimdi Ara

SATILIK AMD RYZEN 2700X KAPALI KUTU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada garantili faturası mevcut kapalı kutu sıfır ürün fiyat 1400 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tukre -- 4 Şubat 2019; 23:12:36 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• r9 290 na gidermi bu cihaza fazla para harcamak istemiyorum işlemciye ama darboğaz vs yapmasında...saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakko_22 -- 17 Temmuz 2015; 19:44:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

r9 290 na gidermi bu cihaza fazla para harcamak istemiyorum işlemciye ama darboğaz vs yapmasında...saygılar

yapar bende de x2 260 var hd 4850 ekran kartı ile kullanıyorum ama cpu oyunlarda tavan yapıyor
    vga kartı frenliyor, en az 4 çekirdekli bir işlemci düşünmelisin
  • anlamadığım x2 gibi kötü işlemcilerin bile fiyatı phenom fiyatına yakın. ben sıfırını geçen sene media markt kayseride 60 tlye bulup almamıştım. bendede x2 215 var ve Hd7850 ile oynarken işlemci yak beni diye bağırıyor resmen.
  • "anlamadığım" derken kendi cevabını kendine vermişsin zaten.

bu arada satılmadı ise işlemciye talibim. son fiyatınızı mesaj olarak atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmon Spider

anlamadığım x2 gibi kötü işlemcilerin bile fiyatı phenom fiyatına yakın. ben sıfırını geçen sene media markt kayseride 60 tlye bulup almamıştım. bendede x2 215 var ve Hd7850 ile oynarken işlemci yak beni diye bağırıyor resmen.

x2 270 in tek çekirdek performansı yüksektir, bunun üstü olacaktı ama tek tük bulunuyordu ve az üretilmişti galiba x2 280 di sanırım...... daha üstü de yok.
    x2 245 bile epey darboğaz yapıyor x2 260-265 270 de pek yapmıyor, 4 çekirdeğe geçmek daha mantıklı ama athlon serisi 4 core lar çok ısınıyor, phenom 4 çekirdekler olsa tamam...........
    ....
    ... düşük bütçe ile tek çekirdekten kurtulmak isteyenler yada düşük performanslı çift çekirdeği olanlar için
    x2 270 i öneririm ben
    .......

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtkts

"anlamadığım" derken kendi cevabını kendine vermişsin zaten.

bu arada satılmadı ise işlemciye talibim. son fiyatınızı mesaj olarak atarsanız sevinirim.

boş konuşma muhattabım sen değilsin ;)
  • İşlemci forum dışına satılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.