Şimdi Ara

Satılık aktif kullanılan kısmen masraflı İphone 5 430 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu aktif olarak halen kullanıyorum.
    Asus Zenfone 5 aldığım ve onun da ekranını kırdığım için bunu kaynak yaratmak için satıyorum.

İphone 5
    ekran filmi kısmen zarar görmüş olacak ki ekranda titreme var. Zaman zaman da normale dönüyor. yani ekranda ÖLÜ PİXEL YOKTUR ! ekranı tamamen sağlamdır. Kullanıma engel değil.
    Ekran filmini düzeltebilmek için kurcaladım. ekran tam kasaya oturmadı kıyılarında boşluk var. Kullanıma engel değil.
    Malum iphone 5 sorunu açma kapama tuşu bazen kendiliğinden basıyor ancak normal kullanımda kesinlikle mani değil.

Açma kapama tuşu 40 TL
    siz bilirsiniz ama bana göre kullanıma mani değil ekranı değiştirmek isterseniz 140 TL

bunun dışında şarj vb konularda kesinlikle sorun yoktur. Kamera ön arka hepsi çalışıyor. tekrar söylüyorum telefonu faal olarak her şeyiyle kullanabiliyorsunuz.

Faturası, kutusu, orjinal şarj aleti, ve bir alet şarjlı kılıfı gönderilecektir.

İzmir ve kuşadası için elden görerek alabilirsiniz.
    viber , skype yardımıyla canlı olarak size telefonu gösterebilirim.

haftaya kadar satılmaz ise daha önce görüştüğüm telefoncuya telefonu zenfone 5 ekran tamiri + nakit vereceğim.

teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokdeniz26 -- 27 Nisan 2015; 16:16:56 >

• Telefon numarani yazarsan goruselim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılmıştır.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.