Şimdi Ara

SATILIK [ACİLLL SON FİYAT] i7 4790 Soket 1150 İşlemciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 3 adet vardır. Ofis bilgisayarından çıkmadır. Sorunsuz zorlanmamış sıradan işlemlerde kullanılmışlardır.

PAZARLIK ve TAKAS YOKTUR.

SON 1 ADET KALMIŞTIR

İLAN YORUMA KAPALIDIR. PM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİLEBİLİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Adet FİYATI= SATILDI

SATILIK [ACİLLL SON FİYAT]  i7 4790 Soket 1150 İşlemciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmanli61 -- 2 Ağustos 2019; 17:48:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yorumların gereksiz olup olmadıklarına karar vermek sizin benim yada bir başka üyenin haddine değil. Forum sitesi, yetkililer harici kişilerin de paylaşım yapıp tartışma ortamı oluşturabildiği, görüşlerini, çalışmalarını diğer insanlarla paylaşabildikleri internet sitesidir. Yani siz yada bir başkasının (yönetim tarafından yorum kısıtı gelmedikçe) yoruma kapalıdır yada yorum yapmayın gibi ifadeler yazması diğer üyelerin var olan hakkını gasp etmeye çalışmak gibi bir şeydir. Siz ilanınızın ikinci el kurallarına uygun olduğunu düşünüyorsanız ilanı açıp arkanıza yaslanın. Eğer atılan yorumların kurallara aykırı olduğunu düşünürseniz yorumu şikayet edersiniz. Ama bir forum sitesinde hak olan yorum yapabilme özgürlüğünü keyfi engellemeye çalışarak sadece tepki çekersiniz
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Tek korkum sizin gibi gereksiz yorum yapanlarla ugrasmakti oda herseferinde oluyor ne yazikki. Bu yuzden yoruma kapali yazmıştım ama anlamayan anlamiyor hocam sağlık olsun kirletin ilani canınız sağolsun :)
    Foruma sizin sayginiz olsunda gereksiz yorumlarla kirletmeyin. Biz yeterince saygiliyiz hem foruma hem insanlara. Kalin saglicakla..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yorumların gereksiz olup olmadıklarına karar vermek sizin benim yada bir başka üyenin haddine değil. Forum sitesi, yetkililer harici kişilerin de paylaşım yapıp tartışma ortamı oluşturabildiği, görüşlerini, çalışmalarını diğer insanlarla paylaşabildikleri internet sitesidir. Yani siz yada bir başkasının (yönetim tarafından yorum kısıtı gelmedikçe) yoruma kapalıdır yada yorum yapmayın gibi ifadeler yazması diğer üyelerin var olan hakkını gasp etmeye çalışmak gibi bir şeydir. Siz ilanınızın ikinci el kurallarına uygun olduğunu düşünüyorsanız ilanı açıp arkanıza yaslanın. Eğer atılan yorumların kurallara aykırı olduğunu düşünürseniz yorumu şikayet edersiniz. Ama bir forum sitesinde hak olan yorum yapabilme özgürlüğünü keyfi engellemeye çalışarak sadece tepki çekersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel işlemcilerini malezyada üretmiyormuydu vietnam'ı görünce komik geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.