Şimdi Ara

Satılık 750W Ocz Fatal1ty ve Rampage 600W Rgb Güç Kaynakları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık 750W Ocz Fatal1ty ve Rampage 600W Rgb Güç Kaynakları

Daha uygun fiyat veya pazarlık konusunda talebiniz olursa özel mesajla ulaşırşanız daha çok memmun olurum.

750W Ocz Fatal1ty 2.EL

İncelemesi:

vortez
    OCZ 750W Fatal1ty Series PSU Review - Closer Look
    https://www.vortez.net/articles_pages/ocz_750w_fatal1ty_series_psu_review,2.html

Bunun için bilen biliyor demek isterdim. Yarı Modüler yapısıyla Zamanına göre çok kaliteli bir ürün. Ağır ve 135 mm fanlı.

2.eldir. Çalışmasında sıkıntı yoktur. Çalışır sistemden çıkarılarak kutusuna konuldu. Sessiz bir ürün.

Kutu içeriği tamdır. Göndermeden önce test ve isterseniz tekrar kontrol ederim. Gelip görüp alabilirsiniz Konya içi elden.

Rush Gameforce veya performa gibi markalarla kıyaslamayın sesli çalışır onlar ve birtakım korumaları eksiktir yanılırsınız.

1750 TL

Rampage 600W Rgb Kapalı Kutu

Akakçe linki:

akakce.com
    Rampage RGB-600 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-rampage-rgb-600-600-w-fiyati,1013652084.html

Arkadaşlara aynısından 2 kez aldım. Memmunlar. Biraz zaman sonra bende alayım dedim köşede dursun sistem vs toplarsak diye öylece duruyor bakışıyoruz ara ara. Yedekte. Kutusu açılmadı kapalı kutudur. Dolayısı ile teste kapalıdır. Al Götür cinsinden bir ürün. Mediamarktan alınma 30.09.2025'e kadar garantili. Hesaplı sorunsuz ürün arayanlara hitap eden cinsten. Konya içi elden teslim olur.

1500 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Eylül 2025 Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• OCZ için son fiyat nedir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.