Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık 750W - 850W kaliteli PSU lar Evga Corsair - Seasonic - Silverstone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
6
Favori
1.533
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> Kasa >> Güç Kaynağı >> Satılık 750W - 850W kaliteli PSU lar Evga Corsair - Seasonic - Silverstone
Giriş
    376 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    29 Ağustos 2010

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık 750W - 850W kaliteli PSU lar Evga Corsair - Seasonic - Silverstone
    Arkadaşlar güncel fiyatlardan haberim olmuyor piyasayı takip etmiyorum. Piyasa zaten çok değişken, Aşağı fiyatlar yazdım ama anormallik varsa bildirirsiniz. Saygılar

750w - 850w arası EVGA , corsair , silverstone, seasonic marka psu lar mevcut

Cihazlar single rail (Tek kanal) ve modüler kabloludur.

ihtiyacınız olan ürün için mesaj atınız.

EVGA 850B2 : 500 TL Amazondan alınma faturalı, kutulu, az kullanıldı.

Seasonic x850 : 500 TL Oyuncu pc den çıkma ortalama 3 yıllık, kutu var, fatura ve garanti yok.

Silverstone st85f-gs : 500 TL Oyuncu pc den çıkma , kutulu

Coolermaster G750m : 400TL Nereden aldığımı hatırlamıyorum , Vatan olabilir. Kutusu var, faturası var mı bilmiyorum belki
    bulabilirim. şuan kendi bilgisayarımda kullanıyorum

Corsair cs850m : 500 TL , vatandan alınma, 1 yıllık, kutulu, faturalı, garantili

Corsair CX750 : 500 TL vatandan alınma, 1 yıllık, kutulu, faturalı, garantili
    Fiyat : 1 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.