Yüzbaşı
05 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 181 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni bir pc alacağım 2500TL - 3200TL arasında bir bütçem var ona göre önerilerinize her türlü açığım.

Teşekkürler İyi Forumlar
Arkadaşlar dün PSN'den DLC yi satın aldım ve aktifleşmedi ve bu işe çok canım sıkılır oldu paramla rezil oluyorum var mı böyle bir şey? Dragon Talon denilen anahtar kasama gelmedi, yardım edebilecek var mı veyahut Playstation'a nasıl mail atabilirim paramı almak için veyahut yardım almak için...

şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar İÜ Deniz Ulaştırma İşletme Müh. kazanmış biri olarak bir sorum olacaktır, bir kaç okulun Deniz Ulaştırma İşletme Müh. lerine baktım ve hepsi denizcilik fakültesinde ama sadece İÜ nün mühendislik fakültesinde ve bu benim kafamı karıştırdı ne gibi fark vardır acep? Bir sorun olur mu?
arkadaşlar benim arkadaşım 1 hafta önce bana almanyadan alınmış CoD MW3 hediye etti iyi güzel hoş ben eve gittim taktım bir baktım almanca, dili de değiştiremedim almancam sıfır olduğu içinde bayağı bir üzüldüm, bunu ingilizce yapma şansımız yok mu?
eşkişehir için the last of us alınır
arkadaşlar şimdi ben 90günlük plus üyeliği alacağım ve şu an bir çok ünlü oyun bedava plus üyelerine... Ben üye oldum diyelim; ardından oyunları indirdim oynadım iyi güzel hoş ve 90 gün doldu, 90 gün dolduktan sonra oyunlar siliniyor mu? yoksa bende kalmaya devam ediyor mu?
arkadaşlar fifa streetin demosu hâlâ var mı psn'de ben bulamadım da?
Arkadaşlar bazı forum sitelerinde okudum, ps3'e çıkış yapamamış darksiders 2 doğru mudur? Bir sorun oluşmuş falan diyorlar bilgisi olan var mı?
önerileriniz nelerdir?
İşte kardeşlerimizin karşılaştığı an!

Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PSP
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
HeadOfDick
TV
LG
TV
Samsung
Notebook
MSI
PSN ID
ketiketi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 375
İkinci El Bölümü Mesajları: 145
Konularının görüntülenme sayısı: 14.612 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.