Şimdi Ara

Satılık 67 level glavie (Athens 150mılyon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

C tusuna basılı:

İtemler:

İzmirden elden satılcaktır.Pazarlık yoktur.ilgilenenler msni eklesın konusalım

MSN: erdem_usb@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crash654789 -- 5 Kasım 2007; 19:12:07 >

• resimler belli olmuyor boyutları büyütürsen iyi olur
  • hayırlı satışlar athens olması büyük dezavantaj ama farmı yapılmış o çok ii işte fiyat normal ama biraz daha ii olabilirdi şimdiden alıcak arkadaşa hayırlı olsun
  • büyüttüm :
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___MaSTeR___

hayırlı satışlar athens olması büyük dezavantaj ama farmı yapılmış o çok ii işte fiyat normal ama biraz daha ii olabilirdi şimdiden alıcak arkadaşa hayırlı olsun

sagol kardesım
  • Resimlerde chat pencerelerinde Allaha küfür edilmiş Onlar Allahi sanirim farkli bir Tanri veya Küfür edenlerin Çoğu Ateist yada Satanist
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

Resimlerde chat pencerelerinde Allaha küfür edilmiş Onlar Allahi sanirim farkli bir Tanri veya Küfür edenlerin Çoğu Ateist yada Satanist

Kaldırırmısın o resimleri lütfen deli olcam Allaha küfür edilmiş, Türklere küfür edilmiş ve sen o ssleri buraya koyuyorsun daha fazla tepki almadankaldırmanı tavsiye ederim!
  • arkadasım bizi yaradan karsı tek bir cevap bile yasmadın adam oraya allah gay yasmıs töbe hasa töbe estafirullah Allah-ü Teala (c.c) o ne buyktur ki bunların hiçbirisi cezasız klamaycaktr.. kahp.....nin d?LLeri nolcak,, ama helal olsun insan bi tane pm yazar o karaktersze ben olsaydım pk olurdum yahuu kaldır o resmlerii
  • F 12 BASIP FOTO ÇEKME ADETİNİZ YOKMU SİZİN ORDA ADAM ALLAHA KÜFÜR ETMİŞ O ADAMIN ANASINI BACISI BEN KÜMESTE ŞİMDİ NEYSE TÖBE TÖBE....
    quote:

Orjinalden alıntı: Crash654789

Skiller:

C tusuna basılı:

İtemler:

İzmirden elden satılcaktır.Pazarlık yoktur.ilgilenenler msni eklesın konusalım

MSN: erdem_usb@hotmail.com

• quote:

Orjinalden alıntı: _BIG--NUKER_

se[R]pentine in yazdığı tüm postlar hayal ürünüdür, gerçekle bir alakası yoktur! Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım!

Meseleniz ne sizin ya
  • quote:

Resimlerde chat pencerelerinde Allaha küfür edilmiş Onlar Allahi sanirim farkli bir Tanri veya Küfür edenlerin Çoğu Ateist yada Satanist

Ne diyosun bi adam nickini g0d_is_d0g koymuş.Atesitliklerindende değil.Allahı garip bir varlık olarak tanımlıyolar heralde.Anlamadım.
  • Mastery
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoX_CoLLeCtoR

quote:

Kaldırırmısın o resimleri lütfen deli olcam Allaha küfür edilmiş, Türklere küfür edilmiş ve sen o ssleri buraya koyuyorsun daha fazla tepki almadankaldırmanı tavsiye ederim!

ya kardesım ne dıyon Allaha karsı cıkanlar gecmıstede vardı sımdıde olucak olmassa ne güsel müslümanlıgın bir gerekliligide baskasının ınanclarına saygı gostermektır tmm mı? konuyu baska yere cekmeyelım lutfen char hakkında konusalım

• quote:

Orjinalden alıntı: So_CLose84

arkadasım bizi yaradan karsı tek bir cevap bile yasmadın adam oraya allah gay yasmıs töbe hasa töbe estafirullah Allah-ü Teala (c.c) o ne buyktur ki bunların hiçbirisi cezasız klamaycaktr.. kahp.....nin d?LLeri nolcak,, ama helal olsun insan bi tane pm yazar o karaktersze ben olsaydım pk olurdum yahuu kaldır o resmlerii

yazmadıgımı nerden bılıyorsun Allahım sen sabır ver ya
  • Moderatör gereksiz mesajları silerbilirmisin lütfen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crash654789

quote:

Orjinalden alıntı: SoX_CoLLeCtoR

quote:

ya kardesım ne dıyon Allaha karsı cıkanlar gecmıstede vardı sımdıde olucak olmassa ne güsel müslümanlıgın bir gerekliligide baskasının ınanclarına saygı gostermektır tmm mı? konuyu baska yere cekmeyelım lutfen char hakkında konusalım

Evet olabilir olacaktir.. Siz öyle yapanlari takmayiniz. Kendi halinde konuşurlar onlar

• up!
  • up! up! up! :)
  • Güzel char inş. satarsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.