Şimdi Ara

SATILIK 512MB MSI X1900XT *İZMİR*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sadece kart verilecek. Garanti durumu bilinmiyor, yani yok. Sorunsuz çalışıyor.
    256bit veriyolu, 48 paralel işlemcisi mevcut. 625/1450 çekirdek/bellek (GDDR3) hızına sahip.

SATILIK 512MB MSI X1900XT  *İZMİR*
    Temsili resim

Arkadaşlar kartın baskılı devre kartı(pcb) uzunluğu yaklaşık 23cm. Kasası (!) küçük arkadaşlar dikkat etmeli.

Forumdan "java" nickli arkadaşın incelemesi için tıklayın.
    Forumdan "guneyonur" nickli arkadaşın incelemesi için tıklayın.
    Tom's Hardware Tr incelemesi için tıklayın.

Nedense kart performansı hakkında karşılaştırma yapmam isteniyor sürekli, arkadaşlar kızmasın ama biraz araştırma ile istenilen bilgi hele bu gibi kolay konularda çok hızlı elde ediliyor. Neyse, ben yine de sorması muhtemel arkadaşlar olabilir düşüncesi ile inceleme resmi koyuyorum.

SATILIK 512MB MSI X1900XT  *İZMİR*

Şunu da belirteyim, bu incelemede kullanılan kart 256 mb belleğe sahip, şu an satışta olan model ise 512mb bellekli. Özellikle yüksek çözünürlük ve köşe yumuşatma açıkken, 256-512 mb bellek farkı sonucu ciddi anlamda etkileyecektir.

İncelemenin tamamı burada.

Xp kullanan arkadaşlara iyi bir alternatif. DX9 kartlar segmentinde göre hala çok güçlü.

Genel olarak sorulan bir konuyu belirteyim; kart sessiz değil, sonuçta blower tipi fan taşıyor. Gece uyuduğunuz odada Pc açık kalıyorsa bu kart size göre değil demektir.

Satış fiyatı 65tl.

Dipnot : Dileyen olursa Akasa Vortex Neo takılı halde gönderebilirim. Stok fana göre daha sessiz ve daha serin çalışıyor.
    Akasa takılı halde satış fiyatı 85tl.

Saygılar..

Edit : Bilgi güncelleme.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 16 Temmuz 2009; 21:27:13 >

• mükemmel fiyat
  • ınceleme lınkı calısmıyor.

dıyelım karta talıp olduk kartın kutusu yok nasıl gondereceksınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

ınceleme lınkı calısmıyor.

dıyelım karta talıp olduk kartın kutusu yok nasıl gondereceksınız

Elde boş kutu çok, orasını merak etmeyin siz.
    İnceleme linkleri değiştirildi.

Saygılar..
  • ses konusunda dürüst davrandıgınız için sizi takdir ediyorum,bendede x1900gt vardı ondada ses problemi vardi,onceden soylemeniz iyi olmuş kartı alan kişi cok şaşırmamış olur,ayriyetten directx 9 oyunlarında 8600 gt leri cok pis dover.
  • 256mb sapphire x1950xt yi 75tl ye satmıştım.sizin kartınızın da satılması lazım.fiyat güzel
  • pm attım ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.