Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK 512MB MSI X1900XT *İZMİR*

6
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

17 Temmuz 2009 18:35:16 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

Sadece kart verilecek. Garanti durumu bilinmiyor, yani yok. Sorunsuz çalışıyor.
      256bit veriyolu, 48 paralel işlemcisi mevcut. 625/1450 çekirdek/bellek (GDDR3) hızına sahip.

Temsili resim

Arkadaşlar kartın baskılı devre kartı(pcb) uzunluğu yaklaşık 23cm. Kasası (!) küçük arkadaşlar dikkat etmeli.

Forumdan "java" nickli arkadaşın incelemesi için tıklayın.
      Forumdan "guneyonur" nickli arkadaşın incelemesi için tıklayın.
      Tom's Hardware Tr incelemesi için tıklayın.

Nedense kart performansı hakkında karşılaştırma yapmam isteniyor sürekli, arkadaşlar kızmasın ama biraz araştırma ile istenilen bilgi hele bu gibi kolay konularda çok hızlı elde ediliyor. Neyse, ben yine de sorması muhtemel arkadaşlar olabilir düşüncesi ile inceleme resmi koyuyorum.

Şunu da belirteyim, bu incelemede kullanılan kart 256 mb belleğe sahip, şu an satışta olan model ise 512mb bellekli. Özellikle yüksek çözünürlük ve köşe yumuşatma açıkken, 256-512 mb bellek farkı sonucu ciddi anlamda etkileyecektir.

İncelemenin tamamı burada.

Xp kullanan arkadaşlara iyi bir alternatif. DX9 kartlar segmentinde göre hala çok güçlü.

Genel olarak sorulan bir konuyu belirteyim; kart sessiz değil, sonuçta blower tipi fan taşıyor. Gece uyuduğunuz odada Pc açık kalıyorsa bu kart size göre değil demektir.

Satış fiyatı 65tl.

Dipnot : Dileyen olursa Akasa Vortex Neo takılı halde gönderebilirim. Stok fana göre daha sessiz ve daha serin çalışıyor.
      Akasa takılı halde satış fiyatı 85tl.

Saygılar..

Edit : Bilgi güncelleme.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 16 Temmuz 2009; 21:27:13 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Teğmen
      210 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Eylül 2007

Durum
      Forumda değil

15 Temmuz 2009 12:37:33
      mükemmel fiyat
      |
      |

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      03 Mart 2006

Durum
      Forumda değil

15 Temmuz 2009 20:17:01
      ınceleme lınkı calısmıyor.

dıyelım karta talıp olduk kartın kutusu yok nasıl gondereceksınız
      |
      |

Abit IP35--İNTEL E2180--CORSAIR XMS2 1GBx2--250GB SEAGATE ST3250410AS--PALİT 8600GT SONİC PLUS--TAGAN 2FORCE 530W
    • Yüzbaşı
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

15 Temmuz 2009 21:19:45 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

ınceleme lınkı calısmıyor.

dıyelım karta talıp olduk kartın kutusu yok nasıl gondereceksınız

Elde boş kutu çok, orasını merak etmeyin siz.
      İnceleme linkleri değiştirildi.

Saygılar..
      |
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Yüzbaşı
      596 Mesaj
      Referanslar: 85

Katılım Zamanı
      26 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

1 Not
      16 Temmuz 2009 16:55:19
      ses konusunda dürüst davrandıgınız için sizi takdir ediyorum,bendede x1900gt vardı ondada ses problemi vardi,onceden soylemeniz iyi olmuş kartı alan kişi cok şaşırmamış olur,ayriyetten directx 9 oyunlarında 8600 gt leri cok pis dover.
      |
      |

• Teğmen
      116 Mesaj
      Katılım Zamanı
      01 Ekim 2005

17 Temmuz 2009 20:14:01
      256mb sapphire x1950xt yi 75tl ye satmıştım.sizin kartınızın da satılması lazım.fiyat güzel
      |
      |

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      Referanslar: 140

Katılım Zamanı
      02 Haziran 2006

Durum
      Forumda değil

1 Not
      17 Temmuz 2009 20:16:49
      pm attım ...
      |
      |

Reklamlar
son dakika
SEO
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.