Şimdi Ara

Satılık 4 Aylık Asus TUF GeForce GTX 1650S Gaming 4GB 128Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (TUF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık 4 Aylık Asus TUF GeForce GTX 1650S Gaming 4GB 128Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (TUF

30 Eylül Tarihinde Hepsiburada'dan alınmıştır. Sıfır gibidir hiç bir sıkıntısı yok herşeyi tamdır. Tek eksiği fotoğrafta görülen display port çıkışının koruyucu plastiğidir nereye koyduğumu bulamadım, onun dışında kutusu vs. herşeyi tamdır.

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-geforce-gtx-1650s-gaming-4gb-128bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-tuf-gtx1650s-4g-gaming-p-HBV00000S3CAI?magaza=Hepsiburada

Kartın soğutma performansı gayet başarılı, Cyberpunk 1080p de texture medium, diğerleri preset high'da 45-35 fps arasında oynatabiliyor ve sıcaklığı fan hızı auto'da 60 dereceyi geçmiyor ve sessiz çalışıyor.

Kartı geçici olarak almıştım, rtx3 serisi kart aldığım için artık ihtiyacım yok bu sebeple satıyorum. Asus sitesine kaydı henüz yapılmamıştır, alan kişi kendi hesabı ile yapabilir. Toplam 3 yıl garantisi olduğu için, 2 yıl 8 ay garantisi devam etmektedir.

Samsun içi elden teslim alabilirsiniz, şehir dışına, daha önce alışverişi bulunan üyelerle, önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapabilirim.

Fiyat: 1800

Satılık 4 Aylık Asus TUF GeForce GTX 1650S Gaming 4GB 128Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (TUF

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Eylül 2023 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Referansın yokken referanslı üyelerle önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapman takdire şayan bir hareket.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Referansın yokken referanslı üyelerle önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapman takdire şayan bir hareket.

2005 Yılından beri bu forumdayım, bir çok alış ve satış işlemim oldu. Şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapıyorum, ne demek istediğimi anlamadıysan açıklayayım; ilanda belirtmeye çalıştığım, yeni ve referansı olmayan üyelerle önce havale yapsalar bile alışveriş yapmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

2005 Yılından beri bu forumdayım, bir çok alış ve satış işlemim oldu. Şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yapıyorum, ne demek istediğimi anlamadıysan açıklayayım; ilanda belirtmeye çalıştığım, yeni ve referansı olmayan üyelerle önce havale yapsalar bile alışveriş yapmak istemiyorum.

Alıntıları Göster

Merak ettiğim referanssız üye parayı yollarım kartı sonra yolla derse olmaz referansın yok mu diyeceksin?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Merak ettiğim referanssız üye parayı yollarım kartı sonra yolla derse olmaz referansın yok mu diyeceksin?

Alıntıları Göster

Hocam internette okuyoruz, kartı alıyor bazı kişiler sonra bir sıkıntı olmamasına rağmen birşeyler uydurup başınızı ağrıtıyorlar, geri gönder deyince başka kart yolluyorlar vs vs, böyle bir durumla uğraşmak istemiyorum. Tabii forumda aktif bir üyeyse referansı olmasa bile alışveriş yapabilirim, ancak üyelik tarihi 2021 hiç alışverişi olmayan üyelerle alışveriş yapmak istemiyorum, sonuçta belirli bir değerin üstünde ekran kartı satıyorum , 300 400 TL lik bir ürün değil.

• @dimitradon arkadaş ile alışveriş tamamlanmıştır, hayırlı olsun ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.