Şimdi Ara

SATILIK 3 HAFTALIK CANON MF4410 LAZER YAZICI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba,

Yaklaşık 3 hafta önce Bimeks'ten satın almış olduğum Canon MF4410 model yazıcımı satıyorum.

Cihazın bahsettiğim gibi daha 2 yıl garantisi mevcuttur. Uzun süre kullanırım diye aldım kutusunu falan attım sadece yazıcı mevcut.

Satış sebebim ise ağ desteği olan 2 üst model MF4750 cihazını almış olmam. Cihazda herhangi bir sıkıntı yoktur.

Daha toplasanız 50 sayfa çıktı alınmamıştır.

Cihaz Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi özelliklerini barındırır tonerlidir çok tasarrufludur bir toneri 34 liraya doldurtup 1500 den fazla sayfa çıktı alabilirsiniz.

Satış Fiyatım 250 Liradır. Lütfen pazarlık yada takas etmek için mesaj atmayın çünkü çok ucuz yazdım bu fiyata bu özelliklerde yazıcı hemde 2 yıl garantili bulamazsınız elimden çıksın. Faturası ile birlikte verilecektir.

İsteyene yedek olarak aldığım toneri de ücretiyle verebilirim daha kutusunda durmaktadır Tonere de 45 lira fiyat biçtim. İsteyen dışardan aynı toneri aynı fiyata alabilir.

Şehir dışına önce havale/eft sonra kargo şeklinde yollanır. Ankara içi deneyerek de alabilirsiniz evim keçiörende dir.

Edit: Fotolar Eklendi

SATILIK 3 HAFTALIK  CANON MF4410 LAZER YAZICI SATILIK 3 HAFTALIK  CANON MF4410 LAZER YAZICI SATILIK 3 HAFTALIK  CANON MF4410 LAZER YAZICI SATILIK 3 HAFTALIK  CANON MF4410 LAZER YAZICI SATILIK 3 HAFTALIK  CANON MF4410 LAZER YAZICI
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 11 Eylül 2015; 0:47:21 >

• CİHAZ FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.