Şimdi Ara

Satılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tl
    Cihaz genel olarak temizdir. kutusu ve koruma kılıfı ile verilecektir. pil devir sayısı 1046. Herhangi bir tamir işlemi vs görmedi. 2013 mid 13 inç versiyon 256 gb sss. intel 5000 hd ekran kartı. 4 gb ram. sarj kablosunda ufak bir açılma var bantla kapattım. cihazın altında ufak tefek çizikler var fotoğraflarda belirttim her şeyi.

Satılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tlSatılık 2013 mid Macbook Air 13 inç 3600 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Beşiktaş Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• sen git 2013 mid macbook air 4gb ramli makineyi gel 2021de 3600 liraya koy sonra de ki piyasa kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinkayadeu

sen git 2013 mid macbook air 4gb ramli makineyi gel 2021de 3600 liraya koy sonra de ki piyasa kötü
    ne anlatıyorsun aslan sen ? git başka yerde zırla. önce bir piyasaya bak. satıldı bu arada hadi işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio-Auditore

ne anlatıyorsun aslan sen ? git başka yerde zırla. önce bir piyasaya bak. satıldı bu arada hadi işine

Alıntıları Göster
    iyi bari keriz bulmuşsun kolpa herif
  • quote:

iyi bari keriz bulmuşsun kolpa herif

Alıntıları Göster
    işine bak loser. az biraz kafan çalışsa 4 binden aşağı olmadığını fiyatların görürsünde nerde o kafa ? anca gir milletin ilanlarına kedi ciğer hesabı yorum yap allah akıl fikir versin ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio-Auditore

işine bak loser. az biraz kafan çalışsa 4 binden aşağı olmadığını fiyatların görürsünde nerde o kafa ? anca gir milletin ilanlarına kedi ciğer hesabı yorum yap allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Alıntıları Göster
    piyasayı ve elektronik cihazları senin hiç tahmin edemeyeceğin kadar iyi biliyorum ufaklık rahat ol sen

• quote:

piyasayı ve elektronik cihazları senin hiç tahmin edemeyeceğin kadar iyi biliyorum ufaklık rahat ol sen

Alıntıları Göster
    beynin olmadan bu kadar yazman mucize. artık çeneni kapat ya da bir derdin varsa iletişim bilgilerim yazıyor ordan gel abicim boş yapma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.