Şimdi Ara

Satılık 2001 Kırmızı Bravo Sx1,6 Full

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyat 12,500ytl'dir. Pazarlıksız Fiyattır

Araç Şu an Antalyadadır. Eylül Ayında Ankarada OLacaktır...

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Buraya TIklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sys -- 21 Ağustos 2007; 22:57:45 >

• dostum piyasası 11.500 su an... fiyat bence cok...
  • 11,500 civarı olanların modelı dusuktur bi arastır ıstersen veya full deıldır. abs 2. havayastıgı çelik cantı vs yoktur. abs nin önemini herkez bilir. bendekı full olan versıyonu ve + olarakta muzik tesisatı mevcut

veya yapacagın sey internette bilindik ikinci el oto sitelerine girip detaylı aramadan
    Abs ,klima ,elektrikli yan ayna ,immobiliser ,alaşım jant ,merkezi kilit ,alarm ,sis farı ,cd player ,şöför airbag ,yolcu airbag ,hidrolik direksiyon
    seçenekleri işaretleyip bi arama yaptırmak
    karşına cıkacak araçların sayısı seni şaşırtmasın. benimkinden başka çıkarsa fiyatınada dikkat!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sys -- 11 Ağustos 2007; 22:22:39 >
  • iyi de o ilanda 12500 YTL diyor...
  • pazarlık yapılmasından sıkıldım ve 13,250 olarak ıstedıgım pazarlıklı satıs fiyatını 12,500YTL pazarlıksız olarak degıstırdım
    12,500 pazarlıksız ve son fıyattır

12,500YTL yazmasının sebebı budur Burdaki ilanı guncellemeyı unutmusum kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sys -- 21 Ağustos 2007; 22:51:10 >
  • sx ful olmazki elx full olur.
  • bunlarda elx yoq

bravo
    bravo sx
    bravo hgt diye gidiyor

ayrıca bendekı sx ve sx modelının full versıyonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.