Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk

1
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3839 Mesaj
      Referanslar: 178

Katılım Zamanı
      13 Mart 2005

Durum
      Forumda değil

6 Not
      11 Mart 2015 09:02:30 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      1 TB WD marka çok kullanılmamış, toplamda 300 gb kadar veri atılıp arşiv olarak değerlendirilmiş harici hard diskim var. Sıfır performansında, hiçbir sorun yok. Garantisi hakkında bilgim yok, bir arkadaşımdan aldım. 130 lira istiyorum. Fiyat son.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
      Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_ - W3psss - webze - CwonqeR
    • Yüzbaşı
      500 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      28 Mayıs 2005

Durum
      Forumda değil

11 Mart 2015 12:48:50
      Tarafımdan alınmıştır
      |
      |

Referanslarım: // asi_ // zbilici // iambugra // plakton // yakan // BeŞiKtAş KaRa KaRtAl // KEHRIBAR // jJj // HIGHCLASSIC // LiMeWaRe(2 kez) // kaancam // Corny // POFUDUK // CaN® // Tsunami41// deepestlove// HepYek// rizeli28//vkfkbr//denizbulent//NAZMERG//archieduke//by_MuKa
Reklamlar
Paykasa
son dakika
web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.