Şimdi Ara

Satılık 17' Motegi Racing FF7 Çelik Jant

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok severek aldığım, temiz durumda 1500 km kullanılan, 205 / 40 / 17 - 5 Bijon Motegı Racing FF7 (7 Kollu) jantlarımı 16" 'e geçtiğim için satıyorum.
    Çok iyi bir yol tutuşu olduğunu belirtmek istiyorum.

Fiyat: Pazarlıksız 400 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drift -- 5 Nisan 2012; 21:56:25 >

• iyi satışlar fiyat uygun ürünler güzel inşallah istedğiniz gibi satarsınız
  • Öncelikle hayırlı satışlar,

Ben olsaydım yayları satmazdım alacağınız 16" jant ile çok güzel bir görünüm verebilir. Ayrıca bijon aralıklarını söylememişsiniz bilmeyenler olabilir 5*112 olması sanırım dimi ?
  • Hayır 5 x 100
    Replica'lar o boyutta, bu tık diye oturur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drift

Hayır 5 x 100
    Replica'lar o boyutta, bu tık diye oturur.

Ne demek istediğiniz anlamadım. Replika ile orj jantın bijon aralıkları farklı mı yani
  • Doğru Replica 5x112 diğeri 5x100
  • Güzel jant bende de siyahı var.. Hayırlı satışlar.
  • 205 / 45 / 17 olsaydı lastiklerin şuanda almıştım senden :s
  • bijonlar tutmadı.
    hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drift

Doğru Replica 5x112 diğeri 5x100

böyle birşey olması imkansız

Yaptığım ufak bir araştırmaya göre bu kasa poloların bijon ölçüsü 5 x 100 imiş, yoksa replika jant ile orjinal jantın bijon ölçüleri ile alakası yok

Hayırlı satışlar diliyorum
  • Bahsettiğiniz arkadaş uzun süredir VW Türkiye üyesi, ben jantları görmüştüm.Poşetinde saklıyor, o nedenle tereddütsüz kefilim arkadaşa.
    Replika konusuna değinecek olursam , replika'nın anlamı birebir taklit ve universal olaral piyasaya sürülmesidir.Yani 5 bijon aralığı ile tam 100'ü replika alırsanız 112 civarı bir değerde alırsınız.5x100 bu jantlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spike

Bahsettiğiniz arkadaş uzun süredir VW Türkiye üyesi, ben jantları görmüştüm.Poşetinde saklıyor, o nedenle tereddütsüz kefilim arkadaşa.
    Replika konusuna değinecek olursam , replika'nın anlamı birebir taklit ve universal olaral piyasaya sürülmesidir.Yani 5 bijon aralığı ile tam 100'ü replika alırsanız 112 civarı bir değerde alırsınız.5x100 bu jantlar.

Hocam yapmayın ya akıl var mantık var, bijon ölçüsü 5x100 olan bir araca 5 x 112'yi nasıl oturtacaksınız ? (Spacer kullanmadan )
  • 5x108 olsaydı keşke_!

hayırlı alışwerişler.

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

quote:

Orijinalden alıntı: spike

Bahsettiğiniz arkadaş uzun süredir VW Türkiye üyesi, ben jantları görmüştüm.Poşetinde saklıyor, o nedenle tereddütsüz kefilim arkadaşa.

Hocam yapmayın ya akıl var mantık var, bijon ölçüsü 5x100 olan bir araca 5 x 112'yi nasıl oturtacaksınız ? (Spacer kullanmadan )

arkadasın dedıgı dogru 1 jantın 1 olcusu olur ya 5*100 dur yada 5*112 dır.örneğin benım jantların 4*100 nissanda kullanıyorum 4*108lerde puglarda kullanılıyor o yuzden araca orj yada rep jant ta alsanız aracın orj bıjonuna gore montaj yapılır

• Lastikleri vermeseydiniz keşke

Jantlarda herhangi bir tamir yada tamir gerektirecek bir kusur var mı?
  • Hayır, aynı lastikleri verdiğim gibi, yıkanmış ve poşetinde veriyorum.İşeme yaramadıkları için yer sorunu oluşuyor.Çok soran var, onlarda gider yakında.
  • bende 18leri bunların 114 sadece hondalara oluyor bu jantlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.