Şimdi Ara

SATILDI - Silinebilir (Pluto - 82 FF Wizard/Cleric & 5 Yan hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 ay önce bıraktıktan sonra karakterlerim öyle boş boş duruyordu, üniversitede de böyle online oyunlarla vakit öldüremeyeceğim için satıyım bari dedim.

Asıl karakter

Nick : TheeriC
    Level : 82 Wizard & Cleric , 2 mastery de max. 164k sp mevcut
    İtemler : Elinde 80 +5 staff var, 85 +7 staff hazır, giysileri full blue ve ilerki leveller için de giysileri mevcut, bütün karakterlerin toplamında yaklaşık 320M gold var (300'ü TheeriC üzerinde, 20m i diğer karakterlerimde dağınık denebilir) 5 aylık yokluğumda neler olmuştur bilmiyorum ancak piyasa değeri 200m edicek (ettiği :) kadar da eskilerden kalma full blue itemleri vesaire var. Hepsinin SS'ini aldım ancak buraya yüklemek bir işkence olacağı için buraya sadece genel resimleri koyup, geri kalan SS'leri bir klasör halinde MSN'den veya mail olarak atabilirim.

Ayrıca 82 lvl TankeriC isimli wolf ve ölü peri bulunmakta. Avatar olarak da (hala en güzel gözüktüğünü düşündüğüm ) Wedding Dress + Carnival Wings var.

Yan Karakterler

**Luiy - 43 - Eu - 22k sp - sadece cleric açık.

**StrawCherry - 34 lvl - Ch - 7k sp - sadece ice açık.

**StrawMelon - 42 - Eu - 14k sp - cleric açık.

**StrawApple - 37 - Ch - 10k sp - lighning açık.

**LetSSeLL : Tezgah karakterim, 4 lwl HappeninG isimli guild master'ı, guild kasası element ve tablet ve inventorysinde tezgaha koyulacak itemler bulunuyor.

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın, 6 hesap vereceğim, hiçbiri birbirinin accountu içinde değil :)

Oyunu cort diye bıraktığım için karakterlerin içinde bıraktığım paraları itemleri vs tek bir hesapta toplamak için uğraşmadım, alan kişinin salı öğleden sonrası için (eğer inspectionlar hala salıysa :) biraz işi olucak artık Zaten alacak olan kişinin de o 4 karakteri kasıcağını düşünmüyorum, eşe dosta, mahalledeki bıcıklara filan bağışlar heralde

İletişim Ödeme ve Fiyat : Ankara içi elden , yapıkredi hesabıma havale veya posta yolu ile. MSN pek kullanmıyorum o yüzden iletişimimizi buradan PM yolu ile veya erilezerel (et) hotmail (nokta) com adresinden mail yolu ile sağlayabiliriz. Isterseniz mail'e telefon numaranızı da ekleyebilirsiniz, ben sizinle iletişime geçerim

Gelelim fiyata.. 200 TL olarak düşünüyorum. Yine de kendi tekliflerinizi duymaktan mutluluk duyarım.

Güven konusuna gelince.. Daha önce gerek KnighOnline olsun, gerek Silkroad olsun birçok defa karakter alım-satımı yaptım. Bunun halen belirtilmek zorunda olunduğundan hoşlanmasam da, "ilk karakteri alırım" tadında cümleler kurmayınız Bu alımsatımların çoğu donanimhaber üzerinden gerçekleşti. 10 tane kefil gösteririm gibi bir açıklamada bulunamayacağım, siteden sadece 4-5 kişiyle sağlam dostluk kurmuştum, onlar da akedemik hayata atılıp bıraktılar bu tip şeyleri zaten Alıcıyla anlaşıldığında güveni sağlamak kolay olacaktır zaten =)

Resimler

Imageschack'in albüm özelliği çıktığını yeni farkettim, resimlere oraya 12li albümler halinde koyuyorum. Yine de isteyene tek bir klasör halinde gönderebilirim.

http://img682.imageshack.us/g/sro2009122918133139.jpg/

http://img51.imageshack.us/g/sro2009122923090457.jpg/

http://img63.imageshack.us/g/sro2009122923210650.jpg/

http://img63.imageshack.us/g/sro2009122923082878.jpg/

Yine de birkaçtane ekliyim de konu göz doldursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theeric -- 5 Ocak 2010; 22:14:45 >

• Eklemeyi unutmuşum, bi 300-400 kredilik de isrobotum vardı yanlış hatırlamıyorsam, onların hesaplarını da vericem x)

Kısacası silkroadla ilgili herşeyimi veriyorum x)
  • İlk "up" 'ını kendin vermenin burukluğu..
  • kadeş hesaplarını istemiorm 82 xbowum + dress + ölü sincap TAKAS düşünürmüsün Pessenger Nicki Rev 6 dan BAK
  • üstünde 150 m para war +5 xbow üstü biraz ezik ama çharındaki 300 m yi alabilrsn. ve benim xbowda plutoda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tankir -- 30 Aralık 2009; 22:48:48 >
  • İlgilenirsen tolga_now_47 et hotmail - Com
  • Daha dikkatli okumalısın kanımca

"üniversitede de böyle online oyunlarla vakit öldüremeyeceğim için satıyım bari dedim"
  • Ozaman bana bi iyilik yapıp xbowumu al onu sat yine satışına devam et burdan çünkü wizarda çok ihtiyacım var,ilgin için saol bu arada..
  • hazır serverlerde boşken beni kırmazsan sevinirim,arkadaşım.
  • Üzügünüm ama bu isteğini geri çeviricem sanırım =)

Up ^_^
  • hiç bi şeyini istemiorm bak sadece xbowla wizardı takas edelim sende satışına devam et değişen bişey yok ama alıcısı warsa ver yani,lütfen.
  • Hayır.
  • Yeni yılımın ilk yukarısı ^_^
  • peki sen bilirsin çharı satamassan herzaman yazabilrsn.
  • Up
  • ben mail attım sana ankara içindenim msnim leadri_sual91@hotmail.com ekle olmazsa
  • tlf numaramda 05072803185 istersen burdanda konuşabiliriz
  • Üstteki kişiyle pazarlıktayım diyerek alttan alttan konumu up'lıyım.. x)
  • Alley-oop!
  • Heads Up!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.