Şimdi Ara

*SATILDI* Sıfır BF3 Hesab,içinde BF3 + BF3 Premium + Ultimate Bundle Kit =100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendime diye 0 diye almıştım.
    Eski accountumla onyamaya devam ediyorum bu gereksiz kaldı.
    İnternet uzerinden alındı,
    Hesabın içinde BF 3 var BF 3 premium var.+ Utimate bundle kit var.Hepsi ingilizce.

BF3 oyunun kendi

BF3 premium = Back to Karkand + Close Quarters + Yeni silahlar + Cıkacak Bütün genişleme paketleri ne erişim hakkı veriyor.

Ultimate Bundle Kit ise Rank atladıkca bütün silahları açiyor.Ayrıca silah için kasmanıza gerek yok.Silahın eklerini kasmanız gerekiyor tabi.

İlk hesaba parayı yatırana anında bütün bilgileri teslim ederim.

Once havale sonra hesap bilgileri,

Daha ucuz ve uygun bulamazsınız hele 0 almayı düşünenler varsa.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 12 Temmuz 2012; 14:22:28 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bunu aldık diyelim, güven ortamı nasıl sağlanacaki biraz bilgi verirmisiniz ? Bir kaç sene önce bir arkadaşım Steam hesabı aldı, ama sonra satıcı bi şekilde hesabı geri aldı. Yanlış anlamayın, merakımdan soruyorum. Kardeşime almayı düşünüyorum da.
  • Accountta hic bir sekilde adress ve ya sahibin adi yazmiyor.sadece satin alirken ad soyad yazildi o da originde kaydedilmediler.Sadece account name ,sifre ve mail bar.Acc name ve sifreyi ben size verdikten sonra,istediginiz adresi maili ismi ve sifreyi yazabilirsiniz.Hatta nick name bile degistirilebiliyor.zaten onlari degistirdikten sinra benim accountla bir alakam kalmayacak.Tepe tepe kullanirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam alacağım hesabı. PM gönderiyorum, bir arayın görüşelim.
  • Oyunu satın aldım. @Kraaz'a teşekkürler. Son derece sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • Hayırlı olsun Nighty güle güle oynayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.