Şimdi Ara

+SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    heves edip oyun bilgisayarı toplarken yaklaşık iki yıl önce Amazon Almanyadan almıştım. neredeyse hiç kullanılmadı max 1 ay var yok daha temizini daha az kullanılmış ikinci elini sanırım bulamazsınız.amazon tarafından 10 yıl garantisi var, yaklaşık 8 yıl daha garantisi devam ediyor yani, ürünün elektronik faturasını amazon hesabım üzerinden alıcıya vereceğim.aynı süreçte ps4 aldığım için boşa çıktı ve kenarda kaldı. kendi kutusu ile bütün malzemeler eksiksiz olarak anlaşmalı olduğum kargolardan biriyle kargo ücreti benden olarak gönderebilirim.
    FİYAT 850₺

Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled 60-80₺
    Team Sonic Racing ™ 40-60₺
    PES 2020 50-80₺
    FIFA 2020 50-80₺

Pri-Sec: Farketmez
    Alındığı ülke: Farketmez

bu ps4 oyunlarını takasa alabilirim, üste kalan parayı alırım.
    +SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W+SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W+SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W+SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W+SATILDI+ sıfır ayarında, EVGA SuperNOVA 750 P2, 80+ PLATINUM 750W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natureltiqqy -- 1 Nisan 2020; 13:11:32 >

• Ödeme yapılmıştır, kargo bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlilyildirim

Ödeme yapılmıştır, kargo bekliyorum.
    Güvenip önden ödeme yaptığı için teşekkürler, 1 saat içerisinde ürünü kargoya vereceğim inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.