Şimdi Ara

>>>(SATILDI) Satılık Slim Xbox 360 250 gb+ Oyunlar ve Ayrıca Kinect+ Dance central <<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18.09.2010 tarihinde satın aldığım slim XBOX'ımı satışa çıkarıyorum, Gold Pcden almıştım 2 yıllık garantili ve şuan 17 ay garantisi devam ediyor.

Makinayı kozmetik olarak ele alırsak parlak bi malzemeden çizikler mevcut, makinada herhangi bir sorun yoktur ve olmadı da gayet stabil çalışmaktadır.

Herhangi bir işlem uygulanmamıştır fw vs, ( 31/05/2010 üretimli 6. aydan önce )

Geldiği gibi kutu ve içeriği ile verilicekti, ek olarak 2 x360 kolu daha toplam 3 kol oluyor, ve yanında Halo 3 oyunu....

Ek olarak 12 aylık live gold paket almıştım, 10 ay olması lazım şuan işe yararmı bilmiyorum yani bu gamer tag ile devam ederim derseniz maili vs alıcak kişiye devrederim....

Bu şekilde hepsine 490 TL istiyorum...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca kutu ve içeriği ile Halo reach oyunuda var fiyatı 50 TL

Hepsi birden 540 TL

Forum dışı SATILDI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca elimde Kutu ve içeriği ile Kinect var ayrıca fat uyumlu tertemiz çok az kullanılmış, adventures oyunu ile birlikte fiyatı : 260 TL

(Pal/Region Free)Dance Central oyunu kutu ve içeriği ile: 70 TL

Hepsi birden: 320 TL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadece İSTANBUL içi elden alışveriş düşünüyorum.....

---------------------------------------------------------------
    Aklınıza takılan soru vs varsa cevaplamaya çalışırım

iyi forumlar dilerim......

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 25 Nisan 2011; 14:05:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bugün 400 liraya elite aldım. 6 aylık. kutusunun bir kısmı çökük. dün açsaydınız ilanı ne olurdu hocam fw yaptırır güle güle oynardım.
  • slim xbox için forum dışından bir arkadaşla anlaştım gibi, sorun çıkarsa öncelik ''GandalfTheGrey'' arkadaşımızındır.

• pm
  • pm
  • Mükemmel fiyat gerçekten kaçıran üzülür...
  • konsola ve eklerine talibim, kinect hariç hepsini almak istiyorum...mümkünse hemen bugün

pm de attım. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutkececi

konsola ve eklerine talibim, kinect hariç hepsini almak istiyorum...mümkünse hemen bugün

pm de attım. teşekkür ederim

Hocam ben muhtemelen kinecti de alıcam. Ve sizden önce pm attım, yani muhtemelen ben alacağım anlaşamazlarsa :)
  • Pmler cevaplandı makina ve oyunlar forum dışı satıldılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.