Şimdi Ara

[SATILDI]SATILIK =7950 VEYA 7970 İLE TAKASLIK XFX 6950 ÇİFT FAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Epey bir zamandır kullanılmayan xfx 6950 ekran kartımı 7950 veya 7970(olursa daha iyi) Özel tasarımlı kartlar ile takas yapmak istiyorum. kartı az bir zaman crooss fire olarak kullanmıştım sonra moral bozukluğundan vazgeçmek zorunda kalmıştım çünkü BF3 oynarım ozamanlar AMD yazılım olarak hemen destek vermemişti,bende kartın ikizini forumdan <demircibu >arkadaşımızla GTX 580 ile takas etmiştim kart ozamandan beri yatıyor kısacası.GTX580 bir arkadaşıma vereceğimden dolayı kartımı kendinden üst seviye bir karttla güncellemek istiyorum makul ölçülerde teklifler önerirseniz sevinirim takas kargo ile veya İstanbul(arkadaşlarım var) veya Antalyadan elden olabilir. faturası ve kutu içeriği tamdır 5 aydaha garantisi vardır ve sorunsuzdur.teklifleri PM olarak yaparsanız sevinirim.

YANLIZCA FİYAT SORAN ARKADAŞLARA =275 TL= PAZARLIKSIZ

Ürün Fkarizmatik arkadaşımıza satılmıştır....

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3ATROS -- 17 Ocak 2013; 12:26:33 >

• başlık 7950 veya 70 verip 6950 almak istiyormuşsunuz gibi duruyor.
  • birazcık öyle gözüküyor neyse ama işin özü 6950 verilecek 7950veya 7970 alınacak
  • Mehmet abi hayırlı satışlar dilerim . arkadaşlar dürüst güvenilir bir satıcıdır kendisi güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • PM cevaplanıyor
  • iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

iyi satışlar

Teşekkürler Burhan umarım güzel bir şeyler denk gelir, senden aldığım GTX580 gibi güzel bir kart gelirse kaçırmam
  • Good Luck.
  • Kart Fkarizmatik arkadaşımıza yarın için rezerve edilmiştir
  • Kart Fkarizmatik arkadaşımıza satılmıştır,kendisine hayırlı olsun,iyi günlerde kullansın. Kargosu bu gün yola çıkıyor
  • Kart Tarafımca Alınmıştır.Mehmet abimiz çok neşeli bir abimiz,tabi ki pazarlık yapmadığınız durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fkarizmatik -- 18 Ocak 2013; 12:07:57 >
  • Tekrar hayırlı olsun Fatih.Pazarlıklık mı oadane
  • Kart bugün elime ulaştı.Kart gerçekten çok ama çok temiz çıktı.Sadece denemek kaldı.Bakacağız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fkarizmatik

Kart bugün elime ulaştı.Kart gerçekten çok ama çok temiz çıktı.Sadece denemek kaldı.Bakacağız artık :)

O senin güzelliğin Fatih seninle tanıştığıma çok memnun oldum,kendisi çok güvenilir ve cana yakın bir arkadaş gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.