Şimdi Ara

[SATILDI] Sapphire Pulse RX 580 8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Fiyat 1.450TL

Sattığım RTX 2080'in yerine idareten sarısite üzerinden 8 Ağustos 2020'de satın aldım. Kutusu ve faturası yok. Kullanan kişi mining yapmadığını belirtti ama yapanlardan da çok azı evet yaptım diyor zaten. 9 Aralık'ta 6800XT aldığım için boşa çıktığından satıyorum.
    Kart sıcak çalışıyordu bu yüzden underclock/undervolt yaparak kullanıyordum, 80°C'lere çıkıyordu. 2080'den buna geçince bana sıcak geldi bilmiyorum, daha önce amd kullanmamıştım. Bir süre kullanıp deneyin olmazsa macun yeniler yada benim gibi UV/UC yaparsınız, yada sıcak kullanırsınız tercih sizin.
    İstanbul Maltepe'den elden teslim edebilirim. Elden teslim alamayacak arkadaşlar için önce havale ardından kargo seçeneği mevcut. Kargo ücreti alıcıya ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 11 Ocak 2021; 22:49:53 >

• pm
  • PM'lere sırasıyla dönüş yapıyordum arkadaşlar o yüzden size cevabım gecikti. Doğukan arkadaşımız ilk pm'i göndermiş, kendisine pazartesi gününe rezerve edildi. O arada kendisi başka kart bulur durumu değiş almaktan vazgeçer vs diğer arkadaşlara dönüş yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.