Şimdi Ara

SATILDI - POWERCOLOR HD7850 PCS+ 256 BIT 2 GB DX11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

RX580 'e geçtiğim için artık kullanmadığım, taş gibi ekran kartım ( sadece coil whine / performansa göre değişen ıslığımsı ses ) satlıktır. Fanını yeni değiştirdim ( kulak çubuğu ile silerken fan kanadını kırdığım için )

Bir çok oyunu oynatmaktadır ( son oyunlarda min. değerlerde olsa dahi ).

02/10/2019 tarihi itibari ile forum kullanıcılarından memo90 'a satılmıştır.

SATILDI - POWERCOLOR HD7850 PCS+ 256 BIT 2 GB DX11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertsilis -- 2 Ekim 2019; 23:31:21 >

• Hocam emsalleri 350-400 tl falan değil. O açılan ilanlar kaç aydır güncelleniyor, kaç görüntülenme almış ancak satın almaya yanaşan bir kişi bile olmamış bir bakın isterseniz. Forumda 1 gb bellekli modeli 1 hafta kadar oluyor 200 liraya satıldı. Bellek farkından ötürü 2 gb modeli olsa olsa 250 tl olur. Yani değeri o kadar. Bunu şuna dayanarak söylüyorum
    https://forum.donanimhaber.com/vtx-club-3d-7870-xt-tahiti-le-2gb-ekran-karti--139914146#139914146

Linki inceleyin lütfen. Düz 7870 bile değil. 7870xt modeli 300 tl hali hazırda forumda mevcut ve o bile alıcı bulamadı kaç gündür. techpower.com verilerine göre 7870xt modeli sizin 7850 modelinden %36 dolaylarında daha hızlı. 7870xt modelinin 300 lira olduğu piyasada siz olsanız 7850 için 250 tl'den fazla verir misiniz?

• Öncelikle uyarınız için teşekkür ederim. Ben ilanlara baktığımda ( 10-15 gün kadar önce satışa karar verdim ) fiyat aralıkları belirttiğim düzeylerdeydi. Özellikle POWERCOLOUR HD7850 PCS+ kartlar için bakmıştım ve tüm baktığım ilanlar bu seviyelerdeydi. Markaya göre tabi ki fiyatlar da tabi ki değişkenlik gösteriyor, VTX 'in de Powercolor'un alt markası olduğunu unutmamak lazım. Yine de konu editlenerek fiyat güncellenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertsilis

Öncelikle uyarınız için teşekkür ederim. Ben ilanlara baktığımda ( 10-15 gün kadar önce satışa karar verdim ) fiyat aralıkları belirttiğim düzeylerdeydi. Özellikle POWERCOLOUR HD7850 PCS+ kartlar için bakmıştım ve tüm baktığım ilanlar bu seviyelerdeydi. Markaya göre tabi ki fiyatlar da tabi ki değişkenlik gösteriyor, VTX 'in de Powercolor'un alt markası olduğunu unutmamak lazım. Yine de konu editlenerek fiyat güncellenmiştir.
    Rica ederim. Asıl ben teşekkür ederim anlayışınız için. Aslında olması gereken bu ama malını hint kumaşı sanan üyeler yüzünden unuttuk böyle anlayışlı yaklaşımları. En kısa zamanda satmanız dileğiyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.